RTV Euro AGD promuje polskie marki! Czy znacie je wszystkie?

Trwa miesiąc polskich marek w RTV Euro AGD, z tej okazji promowane są mniejsze firmy, którym nie rzadko brakuje siły przebicia. Jakie nazwy warto poznać i czy kupimy coś taniej? Sprawdziliśmy to dla was.

Wnętrze sklepu z artykułami przemysłowmi.
Reklama

„Miesiąc polskich marek” w RTV Euro AGD

Znana sieć elektromarketów postanowiła wspomóc małych polskich przedsiębiorców. Wielu z nich, pomimo że tworzy produkty wysokiej jakości, niczym nieodbiegające od tych znanych, nie jest doceniana na rynku. Jak wiadomo, żyjemy w świecie, gdzie reklama i bilbordy zdominowały media, a ci, o których głośno czerpią z niepodważalnej przewagi. RTV Euro AGD zaproponowało „Miesiąc polskich marek”, a kampania prowadzona będzie m.in. na Instagramie. Właściciele sklepu w wypowiedziach publicznych wspominają czasy, kiedy sami zaczynali z jednym sklepem w Warszawie i wiedzą, że nie łatwo się przebić. Akcja trwa od 17 maja do 17 czerwca.

Jakie marki warto poznać?

W postach umieszczanych w mediach społecznościowych RTV EURO AGD pojawią się m.in. takie firmy jak: Your Kaya, Fridge, 4 Szpaki, Sosita, Lune Tea, Slaap, Soyoosh, Wojna Warzyw, Mise, Asfalt Shop. Każda z nich szczyci się elektroniką do wszelkiego rodzaju użytku. Dodatkowo wiele z nich tworzy artykuły w sposób ekologiczny z troską o dobro środowiska.

Oto przykładowy produkt jednej z frim:

Post RTV EURO AGD Instagram
Źródło: Instagram RTV EURO AGD

Czy są jakieś promocje?

RTV EURO AGD na swojej stronie internetowej chwali się wieloma ulgami skierowanymi do klientów. Przykładowo każdy zamawiający online może skorzystać z darmowego transportu towarów do domu lub paczkomatu. Rezerwacja produktów pozwala na odbiór zamówienia już po godzinie. Sprawdziliśmy i ciężko znaleźć w sprzedaży artykuły wspominanych wcześniej niszowych marek na serwisie elektromarketu. Pojawiają się jednak wzmianki o wielu promocjach i okazjach, np. do 22 maja za każde wydane 500 zł otrzymuje się 50 zł rabatu.

Sprawdź promocje na ciekawe urządzenia w gazetkach promocyjnych!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama