Rossmann zaskakuje promocjami! Markowe perfumy taniej o 100 zł!

Rossmann przyzwyczaił swoich klientów do regularnych promocji na perfumy od znanych i cenionych marek. Tym razem w popularnej drogerii można zaoszczędzić nawet 100 zł! Zapoznaliśmy się z całą ofertą promocyjną i wskazaliśmy tylko najlepsze okazje cenowe. Sprawdź, jakie zapachy kupisz za nieduże pieniądze i dowiedz się, do kiedy potrwa specjalna akcja zniżkowa!

Rossmann gwarantuje duże promocje na perfumy od znanych marek!
Reklama

Rossmann obniżył ceny markowych perfum! Jakie zapachy kupimy taniej?

Nowa gazetka Rossmann miała swoją premierę kilka dni temu! Wszystkie promocje, które są w niej zawarte będą dostępne do 31 października, mamy jeszcze naprawdę sporo czasu, żeby skorzystać z najkorzystniejszych zniżek na perfumy, ale również kosmetyki, chemię i artykuły higieniczne. Po zapoznaniu się z całą ofertą największe wrażenie zrobiły na nas przeceny, jakie występują przy wodach toaletowych od znanych i cenionych marek, zapachy przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

W szczególności polecamy promocję na wodę toaletową dla kobiet Calvin Klein Euphoria Endless o pojemności 75 ml. Rossmann przecenił ją o ponad 100 zł, obecnie kosztuje zaledwie 109,99 zł! Duże wrażenie robi też rabat na perfumy męskie Giorgio Armani Black Carat, za 50 ml zapłacimy zaledwie 199,99 zł, wcześniej cena za ten zapach wynosiła aż 289,99 zł. To prawdziwe okazje, z których po prostu warto skorzystać!

Jakie jeszcze zniżki na perfumy są dostępne w drogeriach sieci Rossmann? Z nowej gazetki promocyjnej wybraliśmy kilka zapachów, które naszym zdaniem są najlepsze zarówno pod względem jakości, jak i wysokości rabatu. To znakomita okazja do tego, żeby za nieduże pieniądze sprawić prezent najbliższej osobie! Wszystkie szczegóły dotyczące przecen na wody toaletowe można znaleźć poniżej. Sprawdź koniecznie!

Rossmann - najlepsze promocje na perfumy:

1.Burberry Body Tender, woda toaletowa dla kobiet 85 ml: 149,99 zł (wcześniej 249,99 zł).

2.Moschino I Love Love, woda toaletowa dla kobiet, 30 ml: 79,99 zł (wcześniej 129,99 zł).

3.MEXX Woman, perfumowana mgiełka do ciała dla kobiet, Classic Citrus & Sandalwood, 250 ml: 36,99 zł (wcześniej 54,99 zł).

4.Calvin Klein Contradiction, woda toaletowa, spray dla mężczyzn, 100 ml: 89,99 zł (wcześniej 189,99 zł)

5.Hugo Boss Man Extreme, woda perfumowana dla mężczyzn, 75 ml: 139,99 zł (wcześniej 209,99 zł).

Gazetka Rossmann - jakie jeszcze promocje są dostępne w nowej ofercie?

Na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę z pierwszej strony gazetki Rossmann, czyli Mega! Przebija Wszystko, ponieważ gwarantuje naprawdę duże rabaty na kosmetyki, artykuły higieniczne i chemię gospodarczą, za niektóre z nich zapłacimy nawet o połowę mniej! Polecamy też przecenione produkty do makijażu, w tym przypadku również możemy skorzystać z ogromnych zniżek. Więcej informacji poniżej!

Sprawdź też ofertę z kosmetykami od Intermarche!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama