Psi Patrol w Biedronce. Ubrania i gadżety dla dzieci znowu w sprzedaży!

Po krótkiej przerwie do sklepów sieci Biedronka wracają produkty dla dzieci z motywami z bardzo popularnego serialu animowanego Psi Patrol. Tym razem w sprzedaży pojawi się naprawdę sporo artykułów. W niskich cenach kupisz między innymi ubrania i różne gadżety. Wszystkie szczegóły dotyczące tej oferty promocyjnej znajdziesz w naszym artykule, zapoznaj się.

Biedronka
Oferta Psi Patrol znowu w Biedronce. Fot. Adobe Stock.
Reklama

Psi Patrol w Biedronce. Jaki jest termin oferty promocyjnej?

Biedronka niemal w każdej nowej ofercie promocyjnej oferuje mnóstwo produktów dla dzieci. Po krótkiej przerwie do sklepów sieci wracają produkty z motywami z serialu animowanego Psi Patrol, który cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza wśród najmłodszych. Musisz wiedzieć, że tym razem do wyboru jest naprawdę sporo artykułów, widnieją aż na czterech stronach aktualnej gazetki.

Kiedy startuje oferta promocyjna Psi Patrol w sklepach sieci Biedronka? Już zaraz, produkty dla dzieci będą dostępne od najbliższego czwartku 23 marca i zostaną w sprzedaży naprawdę długo, bo aż do 2 kwietnia - co ważne w tym terminie wypada niedziela handlowa. Musisz też wiedzieć, że te artykuły pojawią się tylko i wyłącznie w wybranych placówkach Biedronki.

Biedronka. Jakie produkty zawiera nowa oferta Psi Patrol?

W nowej ofercie Psi Patrol pojawiły się między innymi ubrania dla dzieci: t-shirty, bluzy i spodnie dresowe, jak również piżamy. Ponadto w sklepach sieci Biedronka będzie można jeszcze kupić buty i kalosze. Wszystkie z tych rzeczy na pewno spodobają się najmłodszym, ponieważ są kolorowe i zawierają motywy z serialu animowanego.

Warto wiedzieć, że w sprzedaży będą dostępne jeszcze inne produkty z motywami z Psiego Patrolu. Do najciekawszych trzeba zaliczyć: szczoteczkę oscylacyjną i opiekacz do kanapek. Więcej szczegółów dotyczących całej oferty promocyjnej znajdziesz w poniższej gazetce.


 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama