Reklama

Przygotuj się do świąt z Lidlem! Czas na pieczenie ciast!

Od dzisiaj w Lidlu promocja na artykuły kuchenne. Święta się zbliżają, to dobry czas na pieczenie ciast i gotowanie potraw.


Sklepy Lidl chwalą się, że ich produkty stworzone są, by mądrze oszczędzać. Ofert możemy szukać m.in. w gazetkach promocyjnych online. Gazetka Lidla oferuje spożywcze i modowe nspiracje. Na stronie sklepu Lidl możemy znaleźć również promocyjne produkty kuchenne. Promocja od dziś!

Co warto kupić?

Ciekawą propozycją jest np. zestaw dwóch form do pieczenia w cenie 34,99 zł. Odporne są w temperaturze do 250 stopni. Produkt można nabyć także online! Pieczenie świątecznych potraw może być przyjemniejsze!

Znajdziemy przybory cukiernicze w cenie 24,99. Dostępne aż trzy rodzaje. Zestaw do dekorowania wypieków: 5 końcówek z nierdzewnej stali szlachetnej, szpatułka: wygrawerowana skala, również do rozcinania spodów tortów lub wałek: ze stali szlachetnej.

Inną ciekawą propozycją są formy do pieczenia. Dostępna jest nawet forma w kształcę serca! Cena formy to 14,98. Wykonana z wysokiej jakości powłoką firmy Ilag® zapobiegającą przywieraniu i odporna na temperaturę do 250°C.

Co jeszcze może się przydać? Sprawdź pojemnik na ciasto w cenie 17,99 zł. Idealny na przechowywanie świątecznych wypieków.

Od dzisiaj w promocji również ozdoby świąteczne, obrusy, oraz małe sprzęty RTV. Znajdziemy również garnki i patelnie teflonowe.

Przygotuj swoją kuchnię do świąt. Pamiętaj, produkty w Lidlu można kupić online!

Już niedługo kolejne promocje w Lidlu: