• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Poznajcie POLOzaury! To nowość POLOmarketu

Już od kilku dni w sklepach POLOmarket można spotkać całkiem nowy produkt. Kolejna sieć wprowadza maskotki promocyjne.

Najnowszy projekt lojalnościowy sklepu POLOmarket trwa od 19 lutego. Pojawiły się tam charakterystyczne maskotki POLOzaury. To siedem pluszaków w kształcie dinozaurów, o zróżnicowanych wzorach i kolorach. Jest to pierwszy projekt tego sklepu, gdzie sklep wprowadzony jest produkt według autorskiego konceptu marketingowego. Akcja skierowana głównie jest dla rodzin z dziećmi i  potrwa do 21 kwietnia 2020 roku.
 

zakupy w polomarket

Jak zdobyć POLOzaura?

Maskotkę można zdobyć dzięki zebraniu odpowiedniej ilości znaczków. Znaczek zdobędziemy przy zakupach za minimum 30 zł. Potrzebna do tego jest specjalna POLOkarta lub e-POLOkarta. Znaczniki mogą być zarówno papierowe jak i elektroniczne. Aby otrzymać maskotkę za darmo należy zebrać 50 takich znaczków, jeśli nie chcemy czekać tak długo, to za zgromadzenie już połowy (25 sztuk) maskotkę możemy kupić w cenie 24,99 zł.

Więcej niż akcja lojalnościowa

POLOzaury to nie tylko maskotki. Akcja lojalnościowa została zorganizowana i przemyślana na kilku poziomach. Historie POLOzaurów będzie można śledzić na kanale Youtube, stronie internetowej, w mediach społecznościowych POLOmarketu, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej sieci. Jak zapewniają organizatorzy akcji materiały o POLOzaurach będą zawierać treści wartościowe. Filmowe przygody POLOzaurów mają poruszać ważne kwestie wychowawcze, m.in. dziecięce nawyki żywieniowe, problemy emocjonalne, więzi rodzinne czy niedostateczną aktywność ruchową.

Sprawdź też gazetkę :

gazetka lidl

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Maskotki
  • Nowość
  • Zakupy
  • Polomarket
  • Polozaury
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Kaufland
Najlepsza oferta na rynku w Leroy Merlin!Leroy Merlin
2 czerwca - 30 września 2020
Gazetka Leroy Merlin
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 czerwca - 15 lipca 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od środy do wtorku w PolomarkeciePOLOmarket
8 - 14 lipca 2020
Gazetka POLOmarket
Moda na lato w Carrefour!Carrefour
14 - 26 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Lato niskich cen w Tesco!Tesco Centra Handlowe
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lip - 4 sie 2020
Gazetka Black Red White
Lidl - katalogLidl
6 - 31 lip 2020
Gazetka Lidl
Kupuj online w Castorama!Castorama
24 cze - 26 lip 2020
Gazetka Castorama
Kaufland - oferta handlowaKaufland
9 - 15 lip 2020
Gazetka Kaufland

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge