Piwo za darmo w sklepach Biedronka i Lidl! [PROMOCJE]

Piwo za darmo po raz kolejny pojawi się we wszystkich sklepach należących do dwóch największych sieci handlowych w naszym kraju. Już w ten weekend Biedronka i Lidl ponownie będą rozdawać swoim klientom nawet po kilka butelek złocistego trunku od znanych producentów! Poznaj warunki tych ofert i dowiedz się, do kiedy będą dostępne w dyskontach!

Promocje z darmowym piwem w sklepach sieci Biedronka i Lidl
Reklama

Biedronka oferuje 9 piw za darmo! Do kiedy potrwa promocja?

Już jutro we wszystkich sklepach sieci Biedronka wystartuje promocja z darmowymi piwami. Potrwa dwa dni, przedstawiciele sieci poinformowali, że oferta specjalna zakończy się w sobotę 18 września i nie będzie przedłużona. Tym razem w gratisie otrzymamy złociste trunki od producenta Hopfe, do wyboru będą dwa rodzaje: Pilsner lub Weissbier.

Jakie są warunki promocji? Wystarczy, że udamy się do kasy z 18 piwami Hopfe, następnie będziemy musieli zapłacić za 9 sztuk, natomiast kolejne 9 dostaniemy zupełnie za darmo. W tym miejscu trzeba podkreślić, że oferta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla posiadaczy karty Moja Biedronka! Więcej szczegółów znajdziesz w gazetce.

Lidl - promocja z darmowym piwem będzie dostępna tylko jeden dzień!

Podobna promocja ruszy też jutro we wszystkich dyskontach sieci Lidl. Oferta będzie dostępna tylko jeden dzień. Do jej atutów trzeba jednak zaliczyć to, że klienci mogą skorzystać ze  zdecydowanie większego wyboru złocistych trunków, niż w Biedronce. Dostępne mają być wszystkie butelkowe piwa butelkowe, zarówno od popularnych koncernów, jak i małych regionalnych browarów. 

Jak uzyskać piwo za darmo od sieci Lidl? Najpierw należy wybrać 8 dowolnych piw butelkowych i później udać się z nimi do kasy. Następnie zapłacimy tylko za 4 sztuki, pozostałe 4 zostaną odliczone od rachunku. Co ważne, oferta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla posiadaczy aplikacji mobilnej Lidl Plus. Szczegółowe informacje dotyczące tej promocji można znaleźć poniżej.

Piwne promocje w innych gazetkach promocyjnych

Promocje z darmowymi piwami można też znaleźć w szybki i prosty sposób w naszym serwisie DING.PL, na którym dostępne są wszystkie najnowsze gazetki promocyjne od znanych supermarketów, dyskontów i małych sklepików. W tym miejscu chcemy podkreślić, że nasz artykuł pełni tylko funkcję informacyjną i nie ma na celu promowania picia alkoholu.

Zobacz także:

Co zamiast chleba?
Drinki na imprezę. 25 przepisów na domowe drinki z wódką, malibu, ginem czy prosecco [PRZEPISY]
Niedziele niehandlowe - sklepy z usługami pocztowymi będą działać do końca roku!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama