Niepozorny gadżet w Rossmannie. Oszczędzaj i jedz zdrowo!

Zrób własny, zdrowy popcorn bez wychodzenia z domu! Rossmann wprowadza gadżet, który ulepszy Twój filmowy wieczór. Sprawdź już teraz!

Rossmann promocje
maszynka do popcornu w Rossmannie Fot. Adobe Stock
Reklama

Popcorn to jedna z najbardziej popularnych przekąsek na świecie. Niestety, ten kinowy jest horrendalnie drogi. Natomiast w sklepowe popcorny, nie każdemu smakują. Jeśli lubisz jeść popcorn i nie chcesz przepłacać, warto w najbliższych dniach udać się do Rossmanna. 17 października startuje nowa oferta w drogerii. Oprócz nowych promocji na kosmetyki i chemię znajdziemy wyjątkowe urządzenie, które spodoba się każdemu miłośnikowi popcornu!

Dlaczego warto mieć maszynkę do popcornu?

Ja wiem, ja wiem. Po co kupować maszynkę do popcornu, jak można wrzucić kukurydzę do garnka, wlać olej i gotowe. Bez żadnych udziwnień i niepotrzebnych gadżetów. Może i przyznałabym wam rację, ale jest mała różnica. Maszynka, która pojawi się w Rossmannie, robi popcorn bez użycia tłuszczu! Dodatkowo przyrządzanie popcornu w maszynie jest dziecinnie proste. Wsypujesz miarkę ziaren kukurydzy do pojemnika. Następnie czekamy. Popcorn będzie gotowy w mniej niż 3 minuty! Co najlepsze tak przyrządzony popcorn możemy przyprawić, jak chcemy!

Wspaniały gadżet w Rossmannie! 

W Rossmannie znajdziemy maszynę do popcornu marki Petra. Urządzenie to wykorzystującym system cyrkulacji ciepłego powietrza do podgrzewania kukurydzy. Warto się nim chociażby zainteresować przez wzgląd na niską cenę. Zapłacimy za nią tylko 89,99 złotych. Jest to z pewnością niewielki wydatek jak na taki gadżet. Poza tym rachunki nie kłamią. Oszczędności z użyciem maszynki do popcornu Petra są nie do przegapienia. Biorąc pod uwagę koszt 1 kg ziaren kukurydzy (ok. 10 zł), możemy za małą kwotę uzyskać aż do 31 litrów domowej przekąski. Porównując z cenami kinowymi, czy tymi w sklepach – nie ma się nad czym zastanawiać.

maszynka do popcornu w Rossmannie
Zrób zdrowy i smaczny popcorn w domu! 

Maszynka pojawi się w drogerii 17 października. Do 2 listopada, będzie można ją kupić w tej obniżonej cenie. 

Oszczędzaj i jedz zdrowo

Maszynka do popcornu Petra to nie tylko oszczędność pieniędzy. To także możliwość przygotowania smacznego popcornu bez dodatkowego tłuszczu. Dlatego nie zwlekaj. 17 października odwiedź Rossmanna i zdobądź ten niepozorny, ale niezwykle przydatny gadżet. Dzięki niemu zaoszczędź pieniądze i ciesz się pysznym, zdrowym popcornem podczas swoich filmowych maratonów.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama