Niedziela handlowa. Czy 29 sierpnia zrobimy zakupy w dyskontach i galeriach?

Przed nami ostatni weekend wakacji, podczas którego większość z nas z pewnością będzie chciało się wybrać do różnych sklepów i kupić ostatnie artykuły szkolne dla dzieci oraz odzież i obuwie na jesień. Najlepszy terminem na odwiedzenie dyskontów i galerii handlowych jest niedziela 29 sierpnia. Czy tego dnia obowiązuje zakaz sprzedaży? Dowiedz się!

Niedziela handlowa 29 sierpnia?  Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy!
Reklama

Niedziela handlowa 29 sierpnia? Czy, w tym dniu będzie obowiązywał zakaz sprzedaży?

Już za kilka dni pierwszy dzień roku szkolnego, dlatego w ten weekend większość z nas wyruszy do dyskontów i supermarketów, żeby kupić wszystkie produkty potrzebne do skompletowania wyprawki. Na pewno warto też wybrać się do galerii handlowych, w których będzie można znaleźć oferty promocyjne na jesień od znanych sieciówek. W niskich cenach dostępne są już m.in.kurtki i płaszcze, swetry i obuwie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Czy najbliższa niedziela jest handlowa? Tak! 29 sierpnia nie będzie obowiązywał zakaz sprzedaży. Oznacza to, że wszystkie dyskonty, supermarkety czy galerie się otworzą i przyjmą zainteresowanych klientów przez cały weekend. Dzięki temu możemy rozłożyć wizyty w sklepach na dwa dni i zapewnić sobie zrobienie spokojnych zakupów bez konieczności przepychania się w tłumie i stania w długich kolejkach do kasy.

Najbliższa niedziela handlowa jest jedną z trzech ostatnich, jakie pozostały do końca roku. Kolejne zostały zaplanowane dopiero w terminach wypadających za kilka miesięcy. Zakaz sprzedaży nie będzie obowiązywał zaraz przed Świętami Bożego Narodzenia: 12 i 19 grudnia. Niestety na ten moment nic nie wskazuje na to, żeby rządzący wprowadzili dodatkowe daty, podczas których otworzą się wszystkie dyskonty, supermarkety i galerie.

Sklepy Biedronka i Kaufland będą otwarte w niedziele niehandlowe!

Podczas wakacji właściciele sieci Biedronka zdecydowali się na współpracę z Pocztą Polską. Dzięki temu część dyskontów zaczęła oferować usługi pocztowe, które pozwalają ominąć zakaz handlu w niedziele. Na ten moment w ostatni dzień tygodnia otwiera się już ponad 400 placówek w różnych miejscach naszego kraju. Wszystko wskazuje na to, że z biegiem czasu lista będzie się stopniowo rozszerzać. 

W ślady Biedronki poszła inna popularna sieć dyskontów. W tym tygodniu Kaufland poinformował, że od niedzieli 5 września będzie działało 30 sklepów, w których dostępne są już usługi pocztowe od firmy PointPack. Dokładne lokalizacje placówek można znaleźć w artykule, który został opublikowany na łamach naszego bloga DING.PL. Link do tekstu można znaleźć na samym końcu artykułu. Sprawdź koniecznie!

Zachęcamy również do zapoznania się z najnowszymi gazetkami promocyjnymi, w których dostępne są zniżkowe oferty z produktami dla uczniów. W jakim sklepie znajdziemy najwięcej rabatów? Polecamy wybrać się na zakupy do wybranej placówki Intermarche, ponieważ sieć gwarantuje naprawdę niskie ceny z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama