Maseczki ochronne dla dzieci w Biedronce. Przydadzą się do szkoły!

Rozpoczęcie roku szkolnego już za dwa dni. Rodzice i dzieci dopinają wyprawki na ostatni guzik i wreszcie mogą odpocząć od przygotowań. Czy w tym wszystkich zadbaliście też o maseczki ochronne? W ostatnim czasie zasłanianie twarzy podczas lekcji było wskazane, a nawet wymagane. Czy teraz trzeba liczyć się z tym samym?

Maseczki ochronne dla dzieci do szkoły.
Reklama
ding ad-box placeholder

Maseczki ochronne dla dzieci potrzebne do szkoły?

Wraz ze zbliżającym się rokiem szkolnym wiele rodziców zastanawia się nad kwestiami organizacyjnymi związanymi z pandemią. Kluczowymi tematami są szczepienia oraz zasłanianie twarzy. „Maseczki w szkole podstawa prawna” to hasło, które wpisujemy w wyszukiwarki dziś często. Na stronie rządowej gov.pl znaleźć można informacje, że noszenie ich nie jest wskazane dla osób zdrowych, zaś w mediach słyszy się zupełnie różne opinie. Wymagania zależały będą od konkretnej placówki, jednak sporną jest sprawa, czy w świetle konstytucji, mamy obowiązek zasłaniania ust i nosa. Na najważniejszy dokument w państwie powołują się prawnicy i eksperci, a sprawy w sądach niejednokrotnie zostały wygrywane przez „buntowników”.

Wytyczne sanitarne są bardzo istotne, dlatego informacje na temat tego, czy maseczki ochronne dla dzieci są wskazane w danej placówce, warto sprawdzać na konkretnych stronach internetowych danej szkoły. Niezależnie od tego, jak wyglądać będzie sytuacja, wiele osób przychodzi z informacjami, że już zaczęła się czwarta fala pandemii i trzeba być ostrożnym. Z tego powodu opłaca się zaopatrzyć w choć podstawowy zestaw ochronny. Należy też pamiętać, że w wypadku jakichkolwiek przeciwwskazań można starać się o zaświadczenie o zwolnieniu z noszenia maseczki.

Biedronka ma maseczki ochronne dla dzieci w promocji

Biedronka zaangażowana w temat, jakim jest rozpoczęcie roku szkolnego, zaoferowała swoim klientom nie tylko podstawowe elementy wyprawki i artykuły biurowe, lecz również maski ochronne dla każdego. Do kupienia są produkty medyczne junior size pakowane po 10 sztuk w cenie 2,99 zł za zestaw. Trzeba przyznać, że to niewiele. Wszystkie dla dzieci są typu II,  trzywarstwowe i pozwalają na tylko jednorazowy użytek.

Osobom dorosłym proponuje się zakup produktu INVENTI MASK. To maseczka medyczna z samooczyszczającą powłoką wirusobójcza. Za opakowanie 3 sztuk zapłacimy jednie 3,99 zł. Artykuł z Biedronki stworzony jest na bazie innowacyjnej technologii, która zapewnia 99,99% skuteczności oraz aktywną ochronę przez 48 godzin. Promocja kończy się 15 września.

Ta oferta wydaje ci się atrakcyjna? Zachęcamy do sprawdzenia gazetki promocyjnej. W niej znajdziesz okazje tygodnia, wiele artykułów gospodarstwa domowego, lampki LED dla dzieci, zestawy dla majsterkowiczów i wiele więcej. Śledż na bieżąco oferty i blogi na Ding.pl

Gazetka Biedronka:

Tu też jest świetna oferta!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder