Reklama

Loteria szczepionkowa: 8 września losowanie miesięczne. Rejestracja, nagrody

Loteria szczepionkowa trwa. Już niedługo odbędzie się losowanie miesięczne, w którym do wygrania są duże nagrody. Jak zarejestrować się na loterię szczepionkową? Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki? Loteria szczepionkowa trwa do października 2021! Sprawdź szczegóły...
Loteria szczepionkowa

Loteria szczepionkowa: kto i jak może się zarejestrować?

By wziąć udział w loterii szczepionkowej, konieczne jest szczepienie przeciw COVID19 oraz rejestracja w grze. Nie ma znaczenia, którą szczepionkę przyjąłeś – ważne byś był w pełni zaszczepiony. Choć loteria szczepionkowa ruszyła 1 lipca 2021 r., możesz wziąć w niej udział także, gdy zaszczepiłeś się wcześniej. Czasu jest jednak coraz mniej – do loterii mogą przystąpić osoby zaszczepione najpóźniej do 30 września 2021 r. Jeśli jeszcze nie zacząłeś procesu szczepienia – wciąż masz szansę zdążyć.

Będąc w pełni zaszczepionym, możesz zarejestrować się w loterii szczepionkowej:

 • przez internet: poprzez stronę www.pacjent.gov.pl,
 • telefonicznie: pod bezpłatnym numerem Narodowego Programu Szczepień 989.

Nie ma możliwości przystąpienia do loterii za pośrednictwem aplikacji mobilnej mojeIKP.

Rejestrując się w loterii szczepionkowej, podaj lub zaktualizuj swój numer telefonu, bo to na niego przyjdzie informacja w przypadku wygranej.

Nie każdy może wziąć udział w loterii szczepionkowej. Wyłączeni z niej są:

 • osoby, które nie ukończyły 18 lat w dniu rejestracji,
 • członkowie organów organizatora oraz członkowie ich najbliższych rodzin,
 • pracownicy organizatora z centrali spółki oraz członkowie ich najbliższych rodzin,
 • członkowie i osoby zatrudnione w NFZ, CEZ, GIS, RCB, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwach: Zdrowia, Obrony Narodowej, Spraw Wewnętrznych i Administracji, Finansów i innych jednostkach, których szczegółowa lista znajduje się na stronie loterii szczepionkowej oraz członkowie najbliższych rodzin tych osób.

Co można wygrać na loterii szczepionkowej?

Loteria szczepionkowa daje każdemu zarejestrowanemu uczestnikowi aż 4 szanse na wygraną. Możesz zgarnąć nagrodę natychmiastową – to 500 zł dla co 2000. osoby oraz 200 zł dla co 500. osoby. Nagród w wysokości 500 zł jest 13 tys., a tych w kwocie 200 zł aż 39 tys.

Drugą nagrodą, którą masz szansę zdobyć, jest nagroda tygodniowa. W czasie trwania loterii szczepionkowej odbędzie się 12 losowań tygodniowych, w których łącznie do wygrania będzie 60 nagród w wysokości 50 tys. zł oraz 720 hulajnóg elektrycznych Segway.

Masz apetyt na więcej? Śledź losowania miesięczne. Przewidziano 3 takie losowania, a nagrody w nich to 6 x 100 tys. zł oraz 6 samochodów Toyota Corolla. Najwięksi szczęściarze, którzy zostaną wybrani w losowaniu finałowym zdobędą natomiast 1 mln zł lub Toyotę C-HR. Każda z tych nagród trafi do dwóch osób.

Loteria szczepionkowa: WYNIKI

Wyniki losowań loterii szczepionkowej można śledzić na jej stronie. Losowania tygodniowe odbywają się w środy, od 14 lipca do 6 października. Losowania miesięczne zaplanowano na:

 • 4 sierpnia,
 • 8 września,
 • 6 października.

6 października odbędzie się również losowanie finałowe.

Jak czytamy na stronie loterii szczepionkowej, laureaci o wygranej zostaną poinformowani w ciągu 5 dni kalendarzowych od momentu spełnienia warunków, zaś w przypadku pozostałych nagród – w ciągu 2 dni kalendarzowych od dnia następnego po losowaniu. Informacja o wygranej jest przekazywana SMS-em wysłanym z numeru oznaczonego jako „Loteria”.

Jeśli zostaniesz wybrany w losowaniu tygodniowym, miesięcznym lub finałowym, w SMS-ie informującym o wygranej będzie podany link do formularza elektronicznego. Należy go wypełnić i wysłać w ciągu 10 dni kalendarzowych. Nagrody mają być dostarczone do laureatów do 31 stycznia 2022 r.

W przypadku nagród natychmiastowych, ich realizacja będzie możliwa w bankomacie oraz w oddziale lub agencji PKO Banku Polskiego.

Choć loteria szczepionkowa daje osobom zaszczepionym przeciw COVID-19 szansę na wartościowe wygrane, to jednak największą nagrodą i tak jest zyskane dzięki szczepieniu bezpieczeństwo. Tak czy siak – warto się szczepić!

Zobacz też:

Glovo rozszerza ofertę o kolejną usługę. Kurierzy będą dostarczać alkohol

Perfumy Team X – poznaj wszystkie zapachy! Kupisz je w Hebe!

Artykuły szkolne w dyskontach. Sprawdź TOP 3 akcji promocyjnych i skompletuj wyprawkę!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od czwartku w Lidlu!  Lidl
21 - 24 października 2021
Gazetka Lidl
Polomarket - hity urodzinowe!POLOmarket
20 - 26 października 2021
Gazetka POLOmarket
Kaufland od czwartku do środyKaufland
21 - 27 października 2021
Gazetka Kaufland
Action - Najlepsze prezenty w najniższej cenie!Action
20 - 26 października 2021
Gazetka Action
100 pomysłów na dom w OBI OBI
13 - 26 października 2021
Gazetka OBI
Leroy Merlin - chwytaj okazje!Leroy Merlin
6 - 26 października 2021
Gazetka Leroy Merlin
Masaż z Rossmannem! Rossmann
16 - 31 paź 2021
Gazetka Rossmann
Leroy Merlin - chwytaj okazje!Leroy Merlin
6 - 26 paź 2021
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
18 - 23 paź 2021
Gazetka Biedronka
Katalog 2021 IKEAIKEA
1 sty - 31 gru 2021
Gazetka IKEA
Kuchnie 2021 w CastoramaCastorama
21 cze - 31 gru 2021
Gazetka Castorama
Jesienna moda w LidluLidl
18 - 23 paź 2021
Gazetka Lidl
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.