Lidl - trwa Black Week. Alkohole do -40% taniej!

Black Week w sklepach Lidl już trwa i klienci mogą skorzystać z ogromnym zniżek na wiele produktów. Taniej kupimy między innymi artykuły spożywcze, małe sprzęty AGD i modną odzież. Z okazji święta wyprzedaży sieć objęła też promocjami mocne alkohole, w tym przypadku rabaty sięgają nawet do -40%! Sprawdź szczegóły oferty!

Lidl objął rabatami do -40% mocne alkohole. Oferta Black Week trwa!
Reklama

Lidl - oferta Black Week zawiera promocje do -40% na mocne alkohole

W związku ze zbliżającym się Black Friday Lidl przygotował ofertę promocyjną z mocnymi alkoholami. W przypadku niektórych produktów rabaty sięgają nawet do -40%! Wszystkie zniżki dostępne są już w sklepie internetowym sieci. Wybór jest naprawdę szeroki. Jakie artykuły zostały przecenione? Okazje cenowe dotyczą tylko whisky (m.in. Bushmills, Johnnie Walker, Grant’s, Glenfiddich, Tullamore) oraz wina z różnych regionów Europy i świata.

Pełną listę alkoholi biorących udział w akcji specjalnej Black Week można znaleźć na stronie sieci Lidl. W tym miejscu chcemy też krótko wyjaśnić warunki, jakie są wymagane przy tej promocji. Każdy z dorosłych klientów zainteresowanych kupnem mocnego alkoholu w niskiej cenie powinien najpierw zarezerwować wino lub whisky w sklepie online i aktywować specjalny kupon rabatowy z aplikacji Lidl Plus - tylko w ten sposób skorzystamy ze zniżek do -40%.

Do kiedy potrwa oferta Black Week z mocnymi alkoholami? Czasu zostało niewiele, promocje mają obowiązywać jeszcze tylko przez kilka dni. Lidl poinformował na swojej stronie, że zniżki do -40% będą aktywne dla klientów do najbliższej soboty, czyli 27 listopada. Po upływie tego terminu znowu wrócą ceny regularne.

Ważne - nasz artykuł pełni tylko i wyłącznie funkcję informacyjną. Jego celem nie jest promowanie alkoholu. Przestrzegamy też, że picie napojów wyskokowych w nadmiernych ilościach może poważnie szkodzić zdrowiu.

Lidl - jakie jeszcze zniżki dostępne są w ofercie Black Week?

Black Week w dyskontach sieci Lidl cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów! Nie powinno to jednak dziwić, ponieważ niektóre promocje sięgają nawet do -80%! Dzięki tak dużym zniżkom możemy zaoszczędzić kilkadziesiąt lub nawet kilkaset złotych! Jakie produkty zostały przecenione? Zaliczają się do nich m.in. małe sprzęty AGD, akcesoria kuchenne, urządzenia do sprzątania, komplety pościeli czy odzież na sezon jesienno-zimowy. Więcej szczegółów znajdziesz w poniższym artykule! Zachęcamy też do zapoznania się z gazetką!

Sprawdź też inne promocje na Black Friday!

Black Friday 2021: najlepsze promocje w sklepach [PEŁNA LISTA]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama