• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Lidl rozpocznie tydzień francuski. Kupisz wiele lokalnych produktów.

W najbliższym tygodniu można spodziewać się w Lidlu prawdziwej Francji. To kolejna promocja z cyku smaków świata. Dopiero co kończy się czas smaków Azji, a już w gazetce promocyjnej widzimy informacje o kolejnej ofercie.

Lidl promuje produkty francuskie

Tydzień francuski trwał będzie od 25 stycznia do wyczerpania zapasów. Najprawdopodobniej do końca miesiąca będzie można znaleźć w Lidlu coś z tej oferty. Marką główną będzie Duc De Coeur. W tym czasie kupić będzie można sery francuskie w niskich cenach już od 4,99 zł, produkty mięsne, a nawet coś na deser.

Jakie konkretnie produkty będzie można kupić?

W aktualnym katalogu nie jest przedstawiona jeszcze pełna oferta. Widzimy jednak poszczególne produkty takie jak, ser pleśniowy Carre de l’Es, 250 g w cenie 4,99 zł za opakowanie, następnei ser Camembert, 250 g w cenie 6,99 zł oraz ser z mleka krowiego Saint Felicien, 180 g, za 6,99 zł. Poza serami kupić będzie można salami w plastrach, 120g za 5,99 oraz podwójny deser z Crème brûlée, 2 × 100 g, za 5,99 zł. Jesteście ciekawi czy pojawi się coś więcej? Regularnie zaglądajcie do gazetek na naszej stronie ding.pl.

Francuskie wino do tego?

Jeżeli znajdujemy się przy Francji, to koniecznie warto zapamiętać, ze w Carrefour trwa teraz promocja na prawdziwe, francuskie wina. Jeżeli szukacie czegoś, czym wzniesiecie toast podczas kolacji z francuskiej kuchni, to może być świetna oferta dla Was. Warto sprawdzić gazetkę promocyjną.

Gazetka Lidl:

Gazetka Carrefour:

Zobacz też tutaj!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Ser
  • Wino
  • Ding poleca
  • Tydzień francuski
  • Lidl
  • Carrefour
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
1 - 3 marca 2021
Gazetka Lidl
Kolekcja Wiosna-Lato w DekoriaDekoria
12 lutego - 31 sierpnia 2021
Gazetka Dekoria
30 Urodziny Black Red WhiteBlack Red White
25 lutego - 12 marca 2021
Gazetka Black Red White
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Czas na porządki z TescoTesco Centra Handlowe
25 lutego - 3 marca 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Kurtki na wiosnę w LidlLidl
1 - 6 marca 2021
Gazetka Lidl
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin
Pepco - poznaj jakość, pokochaj cenę!Pepco
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Pepco
Czas na Hiszpanię w Biedronce! Biedronka
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Biedronka
Jysk - świetna oferta rabatowaJysk
17 lut - 2 mar 2021
Gazetka Jysk

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge