Leroy Merlin pozwala płacić za zakupy później! Poznaj Oney Raty!

Wiatrak Leroy Merlin to coś, co cię interesuje? A może bardziej przyda się klimatyzator? Teraz kupując wszystkie te rzeczy, wyjdziesz ze sklepu nie wydając nawet grosza. Jak to możliwe? Do sieci wkroczyły płatności odroczone – sprawdzamy, jak działają Oney Raty.

Leroy Merlin - sklep budowlany, widok z zewnątrz.
Reklama
ding ad-box placeholder

Leroy Merlin i Oney Raty – o co chodzi?

Znana sieć salonów budowlano – ogrodniczych zaskoczyła klientów wprowadzoną innowacją. Leroy Merlin zaproponował Oney Raty, czyli tzw. usługę umożliwiającą rozłożenie płatności za zakupy w czasie. To w pewnym sensie kredyt, jednak nie taki typowy i oczywisty. Sami możemy zdecydować, czy chcemy wyjść ze sklepu, nie płacąc danego dnia nic, czy wolimy uregulować należność połowicznie, a resztę dodać za jakiś czas. Dzięki takiej opcji dajemy sobie więcej czasu na zorganizowanie funduszy. Czasem bardzo potrzebujemy mieć jakiś gadżet już teraz, ale jesteśmy tuż przed wypłatą lub zwyczajnie nie wzięliśmy ze sobą do sklepu wystarczającej ilości gotówki. W takiej sytuacji wystarczy mieć telefon i znać podstawowe zasady dotyczące tego, jak to wszystko działa.

Płatności odroczone stały się ostatnio bardzo modne. Tego typu wariant pomocny był szczególnie w szczycie pandemii, gdyż wielu z nas wtedy najczęściej borykało się z problemami finansowymi. Możliwość płacenia za zakupy później umożliwiają m.in. popularne sieciówki jak: Reserved, Sinsay, Cropp czy House. Podczas wyboru rodzaju zapłaty wystarczy zdecydować się na PayPo, by mieć miesiąc na uregulowania opłaty, bez ponoszenia kosztów prowizji.

Jak wyjść bez płacenia w Leroy Merlin?

Aby skorzystać z usługi Oney Raty, wystarczy odwiedzić jeden z 16 biorących udział w akcji sklepów. Następnie należy sięgnąć po swój telefon i zainstalować aplikację. Koniecznie trzeba też przygotować numer dowodu osobistego i dostęp do konta bankowego. To bardzo ważne, musimy być osobą pełnoletnią, posiadająca stałe źródło dochodu. Cały proces trwa około 10 minut. Poprzez stronę oneyraty.pl mamy możliwość wybrać, na ile części chcemy rozłożyć płatność, konieczne jest też wypełnienie wniosku i weryfikacja tożsamości. Po tym wszystkim w telefonie powinien pojawić się specjalny kod kreskowy, który wystarczy okazać przy kasie. Poza Leroy Merlin takie same zasady płatności odroczonych oferuje np. Auchan i Decathlon.

Leroy Merlin gazetki

Jeżeli jesteście fanami wspominanego sklepu z pewnością interesuje was najnowsza gazetka promocyjna Leroy Merlin. Na całej szczęście na naszej stronie Ding.pl, znajdziecie całe mnóstwo newsów na temat promocji i wyprzedaży oraz materiały reklamowe przesyłane często wprost przez przedstawicieli danych firm. Aktualna oferta ważna jest dokładnie do 23 czerwca, lecz nie musicie się martwić, bo w tym miejscu jak najszybciej pokażemy wam nowości. Poza tym proponujemy zapoznać się z dwoma katalogami, z czego jeden ważny do 30 czerwca – dotyczy ogrodów, kwiatów, mebli i wszystkiego, co nam się z nimi kojarzy, a drugi z inspiracjami do nowo projektowanych kuchni, salonów i łazienek. Wszyscy dobrze wiemy, że teraz najbardziej pożądanym produktem są wentylatory i klimatyzatory. Jeden z takich rozłożycie na raty w wysokości 224,50 zł jedna. Promocje na lato, w których pojawiło się wiele podobnych sprzętów opisywaliśmy też już w innych artykułach. Zachęcamy do śledzenia nas na bieżąco!

Gazetki Leroy Merlin:

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.