Kaufland wycofuje popularny produkt ze sklepów. Może być bardzo niebezpieczny!

Kaufland poinformował właśnie na swojej stronie internetowej, że zdecydował się wycofać ze wszystkich sklepów znany produkt, który w ostatnich tygodniach cieszył się sporym zainteresowaniem. Przedstawiciele sieci wykryli, że artykuł może być bardzo niebezpieczny dla konsumentów. Dowiedz się wszystkich szczegółów na ten temat i zachowaj szczególną czujność.

Kaufland.
Kaufland wycofuje ze sprzedaży niebezpieczny produkt. Fot. Adobe Stock.
Reklama

Kaufland ostrzega! Jaki produkt musiał zostać wycofany ze sprzedaży?

Na stronie internetowej sieci Kaufland pojawił się bardzo ważny komunikat. Możemy w nim przeczytać, że znany produkt, który z pewnością w ostatnich tygodniach kupiła spora część konsumentów, jest niebezpieczny dla zdrowia. Gdy tylko przedstawiciele sieci upewnili się, że artykuł stanowi zagrożenie dla klientów od razu wydali decyzję o jego wycofaniu ze wszystkich dyskontów na terenie naszego kraju. 

Jaki produkt od sieci Kaufland jest niebezpieczny dla zdrowia? Tym razem chodzi o lampę owadobójczą My Project, którą w ostatnich tygodniach z pewnością kupiło mnóstwo konsumentów, ponieważ produkt świetnie sprawdza się w zwalczaniu przede wszystkich komarów. W sezonie letnim tego typu urządzenie bardzo przydaje się nie tylko w ogrodzie, ale również w domu.

Lampa owadobójcza od sieci Kaufland może być bardzo niebezpieczna dla zdrowia

Kaufland wykrył, że lampa owadobójcza My Project zawiera wadę fabryczną, która może spowodować porażenie prądem. Każdy kto posiada taki produkt w swoim domu powinien jak najszybciej odłączyć go z gniazdka i zaprzestać używania. Poniżej wskazaliśmy więcej szczegółowych danych na temat trefnego artykułu, zapoznaj się koniecznie.

Produkt: My Project Lampa owadobójcza

EAN: 4063367290183

Numery partii: wszystkie w sprzedaży w sklepach Kaufland od kwietnia 2022 r.

Lampa owadobójcza My Project. Fot. firma.kaufland.pl/prasa

Czy posiadacze niebezpiecznej lampy mogą zwrócić produkt do sklepu sieci Kaufland? Tak, sieć poinformowała w swoim komunikacie, że każdy klient, który przyjdzie oddać trefne urządzenie, wtedy otrzyma zwrot pieniędzy. Co ważne, nie trzeba brać ze sobą paragonu - Kaufland zdaje sobie sprawę, że spora część klientów na pewno pozbyła się już dowodu zakupu. Sprawdź też nową gazetkę promocyjną, nie brakuje w niej korzystnych okazji cenowych!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama