• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Gadżety dla rodziców

Jest wiele fajnych gadżetów dla nowych mam i tatusiów, które sprawiają, że życie jest mniej stresujące, a niektóre nawet ułatwiają rodzicielstwo.

Nawilżacz powietrza

Nawilżacz jest doskonałym narzędziem dla nowych rodziców. Skóra twojego dziecka jest bardziej wrażliwa na bardziej suchy klimat i dlatego łatwiej będzie podrażnić. Nawilżacz dodaje wilgoci z powrotem do powietrza, aby temu zapobiec.

Elektorniczna niania 

Elektroniczne nianie to naprawdę fajny gadżet technologiczny dla nowych ojców i mam, szczególnie dla rodziców, którzy są nimi po raz pierwszy. Istnieje kilka różnych rodzajów monitorów dziecięcych, w które warto zainwestować. Pierwszym, a także najważniejszym, jest standardowa niania wideo lub audio, która poinformuje Cię, czy Twoje dziecko płacze, czy dziecko śpi, nawet jeśli cię tam nie ma.

Kamera bezpieczeństwa

Kamery bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych rzeczy, które możesz mieć w domu, ponieważ informują cię, jeśli coś się wydarzy. Będziesz mieć pewność, że będziesz mógł otworzyć aplikację na urządzeniu mobilnym i zobaczyć swoje dziecko w czasie rzeczywistym.

Generator hałasu

Generator hałasu jest przydatnym gadżetem dla rodziców. Jest to urządzenie, które wytwarza neutralny hałas w uszach dzieci, które mogą im przypominać macicę i pomóc im zasnąć, kiedy nic innego nie będzie działać. Generatory białego szumu różnią się znacznie pod względem rodzaju wytwarzanego hałasu.

Smoczek termometr

Smoczek termometr jest jednym z największych wynalazków współczesnej techniki niemowlęcym dla nowych rodziców. Smoczek działa jak zwykły smoczek, ale możesz na niego rzucić okiem w dowolnym momencie i dowiedzieć się, jaka jest temperatura twojego dziecka. Natychmiast dowiesz się, czy coś jest nie tak, zamiast czekać na ostrzeżenie o objawach.

Laktator

Spójrzmy prawdzie w oczy - będą chwile, kiedy nie będziesz mogła karmić piersią. Możesz nie mieć na to czasu lub po prostu być w miejscu, lub działalności, w której byłoby to bardzo trudne. Właśnie dla takich mam został wynaleziony Laktator.

Samonagrzewająca się butelka

Kolejnym świetnym wynalazkiem jako najfajniejszych gadżetów i produktów dla nowych rodziców w świecie dziecka jest samonagrzewająca się butelka. Ta butelka utrzyma ciepło mleka lub mieszanki bez potrzeby używania kuchenki mikrofalowej, lub podgrzewania garnka z wodą na kuchence. Butelki te utrzymają ciepło mleka lub mieszanki, gdziekolwiek się wybierasz.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Elektroniczna niania
  • Kamera
  • Laktator
  • Dla mamy
  • Smoczek
  • Artykuły dla dzieci
  • Butelka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Black Red White  wita szkołe! Black Red White
6 sierpnia - 8 września 2020
Gazetka Black Red White
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Od poniedziałku  w LidluLidl
10 - 12 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lip - 23 sie 2020
Gazetka Castorama
Pepco Spragnione Słońca! Pepco
23 cze - 31 sie 2020
Gazetka Pepco
Szkoła w BiedronceBiedronka
3 - 22 sie 2020
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge