• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Ekologiczna przekąska dla psów. Poznaj nowy produkt!

Przysmak dla psa może być ekologiczny i zdrowy. Czy zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest zbilansowane odżywianie zwierząt? Właśnie powstał nowy, zdrowy przysmak.

Jak wybrać przekąskę dla psa?

Wybierając przekąski dla swojego psa, należy pamiętać, by były smaczne, ale i zdrowe. Nie zawsze jedno idzie w parze z drugim. Najlepszy produkt dla psa to taki, który nie zawiera cukrów, konserwantów, zbóż i wypełniaczy. Co jest ważne? W zdrowej przekąsce liczy się sprawdzone źródło białka.

Przysmak Insect Stick

Na rynku znajdziemy nowy produkt firmy firma Vitakraft. Wytworzony jest z białka owadów. Przysmak zawiera aż 100% białka z larw muchówki. Owady te są hodowane w sposób przyjazny środowisku i co najważniejsze ekologiczny. Produkcja tego przysmaku odbywa się w bezpiecznych i nieszkodliwych dla natury warunkach. Insect Stick jest idealny również dla psów, które cierpią na nietolerancje pokarmowe. Muchówki, z których wykonany jest przysmak dla psa, do tej pory owad, który został zaakceptowany w żywieniu zwierząt przez UE.

Oferte przekąsek dla psów posiada sieć Maxi ZOO

Czy jedzenie owadów jest zdrowe?

Owady jedzone są w wielu krajach na świecie. Najbardziej popularne są m.in. w 40 krajach Ameryki Południowej, Azji, Afryki i Australii. Jako że wiele ich gatunków jest jadalna i ma wysokie wartości białka, produkty i potrawy z nich przyrządzone są zdrowe nie tylko dla zwierząt, ale też dla ludzi.

Wiele osób zwraca uwagę na to, że hodowla owadów jest o wiele bardziej ekologiczna niż jak dzieje się to w przypadku gospodarczych. zwierząt. Chcesz spróbować jedzenia owadów? To nic strasznego, jedzenie ich wiąże się z wieloletnią tradycją i kulturą wielu miejsc.
W ostatnim czasie sieć Kaufland chwaliła się specjalnymi przekąskami z owadów. Produkty znajdziesz m.in w niektórych sklepach Kaufland. 

Zobacz też  tanie produkty w Intermarche!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Maxi zoo
  • Kaufland
  • Karma dla zwierząt
  • Przysmak dla psa
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
30 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Kaufland
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lip - 5 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sie 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge