• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

W sklepach Kaufland jedzenie z owadów! Oferta dla najodważniejszych?

W niektórych sklepach Kaufland możemy spotkać się z innowacyjną ofertą. Szalony wymysł czy modne jedzenie? Czy znajdą się ochotnicy na owady?

Czy warto jeść owady?

Jedzenie przygotowane z owadów nie jest nowością na światowym rynku kulinarnym. Owady są przysmakiem dla około 113 krajów na świecie. Swoją popularność zawdzięczają dużym ilością pełnowartościowego białka. Owady dla wielu z nas stanowią obrzydzenie, rzadko kiedy wybieramy przysmaki z nich zrobione. Pomimo wszystko wiele osób zachwyca się ich smakiem i wartościami odżywczymi. Jadalnych gatunków owadów jest około 2000 tysiące. Najbardziej popularne owady to mrówki, larwy, koniki polne, szarańcze czy gąsienice.

Jedzenie z owadów w Kauflandzie

Sieć Kaufland przygotowała innowacyjną ofertę. Jedzenie przygotowane z robaków znajdziemy w wybranych sklepach. Hasło przewodnie tej oferty to „Moc smaku w robaku” W sklepie znajdziemy produkty marki fińskiego producenta przekąsek ze świerszczy Griidy, firmy Imago, która specjalizuje się w mączkach oraz pieczywo firmy Wholi. Jedną z ciekawszych przekąsek mogą być batony ze świerszczy. Produkty te znajdziemy w 29 sklepach Kaufland w całej Polsce-m.in. w Trójmieście, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Wrocławiu.

Sprawdź ofertę sklepu!

Owady w Polsce będą modne?

Obecnie owady w Polsce są jedynie przysmakiem – ciekawostką. Najczęściej po owady sięgają mieszkańcy Meksyku i Azji południowo – wschodniej i Afryki czy owady staną się popularne również w Polsce? Z pewnością jest to trend kontrowersyjny i dla wielu z nas dosyć dziwny. Niezależnie od trendów z pewnością znajdą się ochotnicy na jedzenie robaków wszak, jest to produkt bardzo zdrowy. Oferta sieci Kaufland skierowana jest dla odważnych i szukających nowych, ekologicznych smaków.

Ciekawe promocje znajdziesz też w sklepach Polomarket:

Pobierz aplikację Ding:

ding

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Jedzienie z owadów
  • Owady
  • Kaufland
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Gazetka promocyjna KauflandKaufland
14 - 20 stycznia 2021
Gazetka Kaufland
Hity Tygodnia w sklepach Polomarket POLOmarket
13 - 19 stycznia 2021
Gazetka POLOmarket
Cenomenalne zakupy w E.LeclercuE.Leclerc
12 - 23 stycznia 2021
Gazetka E.Leclerc
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 grudnia 2020 - 19 stycznia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Okazje w IntermarcheIntermarche Super
12 - 18 stycznia 2021
Gazetka Intermarche Super
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 grudnia 2020 - 3 lutego 2021
Gazetka Black Red White
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
4 - 20 sty 2021
Gazetka Biedronka
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 gru 2020 - 19 sty 2021
Gazetka Leroy Merlin
Oczywiste wybory w BiedronceBiedronka
18 sty - 3 lut 2021
Gazetka Biedronka
Prezenty na Dzień Babci i Dziadka w BiedronceBiedronka
11 - 27 sty 2021
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge