Dzień Pizzy już 9 lutego! Znane sklepy oferują niesamowite promocje!

9 lutego to ważna data dla wszystkich osób, które uwielbiają pizzę! Tradycyjne włoskie danie cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju, dlatego w związku ze zbliżającym się wyjątkowym świętem sklepy przygotowały różne korzystne akcje zniżkowe! Sprawdziliśmy kilka gazetek i wybraliśmy z nich tylko najlepsze okazje cenowe. Zapoznaj się!

Dzień Pizzy w znanych sklepach! Poznaj najlepsze promocje!
Reklama

Zbliża się Dzień Pizzy! Sklepy gwarantują promocje!

Pizza jest wyjątkowym daniem, które cieszy się ogromną popularnością niemal na całym świecie. Najlepszą można zjeść we Włoszech jednak coraz więcej państw również wyspecjalizowało się w jej przygotowywaniu na najwyższym poziomie. Już 9 lutego będzie obchodzić swoje święto! To doskonała okazja do tego, żeby wybrać się do ulubionej restauracji lub kupić gotową w jednym ze znanych dyskontów lub supermarketów. Można też ją przyrządzić samemu!

W tym miejscu chcemy was poinformować, że w popularnych sklepach dostępnych jest coraz więcej rodzajów gotowych pizz. Zarówno pod względem walorów smakowych, jak i estetycznych są naprawdę bardzo jakościowe. Oczywiście nie będą na tak wysokim poziomie, jak w restauracji, ale na pewno stanowią dobrą alternatywę. W związku z tym, że wielkimi krokami zbliża się 9 lutego, wiele sklepów oferuje hitowe promocje!

Dzień Pizzy - najlepsze akcje zniżkowe na pizze! Sprawdź nasze TOP 3!

1. Twój Market oferuje pizzę Capriciosa - to jeden z najpopularniejszych rodzajów, który uwielbiają zarówno dorośli, jak i dzieci. Wyróżnia się następującymi składnikami: sos pomidorowy, ser żółty, szynka i pieczarki. W sklepach tej sieci można ją teraz kupić o 19% taniej! Kosztuje zaledwie 8,49 zł. To prawdziwa okazja!

Źródło: Twój Market

2. Intermarche przygotowało hitową ofertę z pizzami marki Proste Historie (dostępne są różne rodzaje, m.in. z szynką i pieczarkami i cztery sery). W tym przypadku można skorzystać z wyjątkowej promocji: 2 + 1 gratis! Oznacza to, że wystarczy podejść do kasy z 3 produktami i zapłacimy tylko za 2, ostatni zostanie odliczony od rachunku!

Źródło: Intermarche

3. E.Leclerc też gwarantuje superceny! W supermarketach sieci za jedyne 6,99 zł możemy kupić teraz pizzę z pieca kamiennego - w ostatnim czasie to prawdziwy hit na naszym rynku, ponieważ ten produkt bardzo przypomina tradycyjne włoskie danie, jakie serwowane jest w większości restauracji. Więcej informacji znajdziesz poniżej!

Źródło: E.Leclerc

Warto też zrobić pizzę samemu! Sklepy oprócz gotowych produktów sprzedają również wszystkie artykuły spożywcze, które będą niezbędne do przygotowania własnego placka na cienkim lub grubym cieście. Jedną z najciekawszych ofert gwarantuje Kaufland, w jego dyskontach kupisz m.in. mąkę, sos pomidorowy, ser żółty lub mozzarella, warzywa, oliwę czy szynkę. Szczegóły poniżej!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama