Biedronka zapowiedziała ofertę z produktami do wyposażenia kuchni. Robi wrażenie!

Nowa gazetka promocyjna od sieci Biedronka jest już dostępna na naszym serwisie Ding.pl. Zdecydowanie największe wrażenie robi oferta z produktami do wyposażenia kuchni od znanej marki Ambition. W niskich cenach będzie można kupić między innymi jakościowe garnki i patelnie. Dowiedz się, co jeszcze pojawi się w sprzedaży.

Biedronka
Biedronka oferuje produkty do kuchni od marki Ambition. Fot. media.biedronka.pl.
Reklama

Biedronka proponuje produkty do kuchni od marki Ambition. Termin oferty

Planujesz pozbyć się starych, zniszczonych garnków, patelni i akcesoriów kuchennych oraz wyposażyć swoją kuchnię w nowe i co najważniejsze, jakościowe produkty? Znajdziesz je w nowej gazetce promocyjnej od sieci Biedronka, która przygotowała naprawdę szeroką ofertę z artykułami od znanej i cenionej przez klientów marki Ambition. Klienci będą też mogli liczyć na niskie ceny.

Kiedy produkty do wyposażenia kuchni od marki Ambition pojawią się w sklepach sieci Biedronka? Oferta wystartuje już w najbliższy czwartek 21 września i potrwa dość krótko, jej zakończenie zostało przewidziane na sobotę (23.09) - w najbliższą niedzielę wszystkie sklepy Biedronki będą zamknięte ze względu na obowiązujący zakaz handlu na terenie całego kraju.

Biedronka - jakie produkty od marki Ambition pojawią się w sprzedaży?

Zdecydowanie w największym stopniu warto zastanowić się nad zakupem zestawu trzech garnków z pokrywkami Ambition. Każdy z nich został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i co ważne, pasuje do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnej. Za cały komplet trzeba wydać 199 zł, co w porównaniu do wielu podobnych produktów na naszym rynku wcale nie jest wygórowaną ceną.

Jakie jeszcze produkty od marki Ambition pojawią się w sklepach sieci Biedronka? Do najciekawszych zaliczają się:

  • patelnia, rondelek lub garnek: 19,99 szt.,
  • komplet 3 patelni - 20, 24 i 28 cm: 99 zł,
  • noże i obieraki: 24,99 zł szt./zestaw,
  • przybory kuchenne z drewnianą rączką: 9,99 zł szt.,
  • czajnik z gwizdkiem: 29,99 zł,
  • komplet sztućców: 59,90 zł,
  • zestaw kieliszków lub szklanek: 18,99 zł.

Chcesz się dowiedzieć, jak wyglądają wszystkie z wymienionych produktów oraz poznać ich cechy? Koniecznie zajrzyj do poniższej gazetki promocyjnej. W nowej ofercie od sieci Biedronka warto też sprawdzić inne produkty, które mogą się przydać w domu, na pewno warte uwagi są sprzęty do sprzątania w niskich cenach.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama