Biedronka oferuje niskie ceny z 2021 roku! Jakie produkty kupisz taniej?

Biedronka cały czas zaskakuje klientów korzystnymi ofertami promocyjnymi jednak tak niesamowitych okazji chyba nikt się nie spodziewał. W sklepach tej sieci wiele podstawowych artykułów spożywczych i nie tylko można teraz kupić w cenach z 2021 r., o czym z pewnością marzyli wszyscy ze względu na obecną inflację i w konsekwencji drożyznę. Jakie produkty kupisz taniej? Do kiedy potrwają rabaty? Dowiedz się!

Biedronka
W Biedronce pojawiły się ceny z 2021 roku! Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Ceny z 2021 roku w Biedronce. Jaki jest termin oferty promocyjnej?

Niestety inflacja nadal jest na bardzo wysokim poziomie, co sprawia, że w sklepach utrzymuje się drożyzna. Wszyscy klienci wręcz marzą o tym, żeby ceny za podstawowe artykuły spożywcze i nie tylko obniżyły się do tych, jakie obowiązywały rok czy dwa lata temu. Okazuje się, że te życzenia mogą zostać spełnione. Biedronka wprowadziła przy wielu produktach ceny z 2021 r. Musimy przyznać, że jesteśmy w szoku i nie możemy jeszcze w to uwierzyć.

Oferta promocyjna z cenami z 2021 r. jest już dostępna we wszystkich sklepach Biedronka na terenie naszego kraju. Niektóre produkty będą objęte specjalnymi rabatami tylko do najbliższej środy, natomiast inne nie znikną aż do 18 marca włącznie.

Biedronka. Przy jakich produktach pojawiły się ceny z 2021 roku?

Biedronka objęła cenami z 2021 roku mnóstwo produktów, dostępne są aż na kilku stronach najnowszej gazetki promocyjnej. Taniej kupisz m.in. następujące artykuły spożywcze: warzywa i owoce, mięso i wędliny, słone i słodkie przekąski, nabiał, słodycze i kawę. To jednak nie wszystko. Sieć wprowadziła również ogromne rabaty przy chemii gospodarczej, pieluchach dla dzieci i kosmetykach.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o tej ofercie promocyjnej? W tym miejscu chcemy przekazać bardzo ważną informację od sieci: Cena niska jak w 2021 roku oznacza cenę produktu, która jest równa lub niższa względem najniższej ceny regularnej tego samego produktu obowiązującej w 2021 roku w sklepach Biedronka. Zajrzyj też koniecznie do poniższej gazetki, w której znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące przecenionych artykułów, jak również rabatów.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder