Biedronka - nowa gazetka. Na klientów czekają produkty w gratisie. Lista jest długa!

Biedronka w nowej gazetce promocyjnej informuje klientów, że w najbliższych dniach będą mogli dostać naprawdę sporo podstawowych artykułów spożywczych zupełnie za darmo. Lista gratisowych produktów jest naprawdę długa, dlatego to świetna okazja do tego, żeby zaoszczędzić dużą kwotę. Dowiedz się wszystkich szczegółów na temat tej niesamowitej oferty.

Biedronka
Biedronka znowu rozdaje produkty w gratisie. Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Biedronka oferuje gratisowe produkty. Jak długo będą dostępne?

Biedronka nie zwalnia tempa i w nowej gazetce promocyjnej przygotowała mnóstwo promocji z gratisowymi produktami. Akcjami zniżkowymi zostały objęte przede wszystkim podstawowe artykuły spożywcze, które nadal są dość drogie i każde obniżenie cen jest dla klientów niezwykle ważne. W najbliższych dniach będzie można zaoszczędzić na zakupach w sklepach tej sieci naprawdę sporo pieniędzy.

Jak długo będą dostępne promocje z gratisowymi produktami? Biedronka w nowej gazetce promocyjnej wskazała dokładne terminy akcji zniżkowych. Niektóre z nich są tylko jednodniowe, natomiast inne potrwają przez weekend - w piątek i sobotę, ponieważ w najbliższą niedzielę ma obowiązywać zakaz handlu na terenie całej kraju.

Biedronka - jakie produkty można dostać w gratisie?

Biedronka w najbliższych dniach rozda swoim klientom sporą liczbę gratisowych produktów. Poniżej wskazaliśmy wszystkie artykuły, które zostały objęte tego typu akcją zniżkową, jak również poinformowaliśmy o ich terminie. Co ważne, warunkiem koniecznym do skorzystania z okazji cenowych jest posiadanie karty lojalnościowej lub aplikacji mobilnej Moja Biedronka.

Biedronka - gratisowe produkty:

  • łosoś norweski wędzony na zimno 100 g Marinero: 1+1 gratis (tylko 15.09),
  • olej słonecznikowy Wyborny 1 l: 1+1 gratis (tylko 16.09),
  • wszystkie ryby w puszkach Marinero: 2+1 gratis (14-16.09),
  • wszystkie napoje roślinne Go Vege: 1+1 gratis (14-16.09),
  • piwa w puszkach: 4+2 gratis (14-16.09),
  • kukurydza kolba: 1+1 gratis (14-16.09),
  • mini kiwi 125 g: 1+1 gratis (14-16.09),
  • napoje izotoniczne, wody witaminowe i żele energetyczne Go Active PZPN: 2+1 gratis (14-16.09).

Więcej szczegółów dotyczących wszystkich z wymienionych akcji zniżkowych z gratisowymi produktami znajdziesz w poniższej gazetce promocyjnej. Warto również sprawdzić inne okazje cenowe, które również pozwolą zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.