Reklama
ding ad-box placeholder
Arhelan

Arhelan gazetki promocyjne

Ocena: 3.8 - 69 głosów

Arhelan o sieci

Arhelan - o firmie

Arhelan został założony w 1991 roku, pierwszy sklep sieci został otwarty w 1995 roku w Bielsku Podlaskim. Dzisiaj firma posiada ponad 80 marketów w 48 miejscowościach Polski. Arhelan jest rozwijającą się firmą, która od 2010 roku rokrocznie znajduje się na liście Diamentów Forbesa. Firma założyła również własną fundację, która zajmuje się wspieraniem lokalnych społeczności.

Arhelan - oferta

Arhelan posiada własny centrum logistyczny, który pozwala ustawić atrakcyjne dla klientów ceny. W swojej ofercie firma przedstawia nie tylko artykuły spożywcze lub dla domu, lecz również alkohole, ekskluzywne herbaty oraz kawy z każdego rejonu świata. W ofercie sieci znajdują się około 20 000 różnych artykułów spożywczych, przemysłowych oraz chemii gospodarczej.

Arhelan - promocje

Arhelan posiada własne gazetki promocyjne oraz plakaty. Sieć przedstawia nowe promocje co tydzień. W sklepach sieci można znaleźć rabaty na artykuły różnego rodzaju. Arhelan przedstawia promocji do różnych okazji, takich jak święta lub artykuły sezonowe.

Codziennie nowa supercena - ArhelanArhelan
-

Gazetka Arhelan

W ofercie handlowej sieci Arhelan Codziennie nowa supercena - Arhelan w okresie 2023-09-22 - 2023-10-01 szansa na tanie zakupy: Kujawski Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l w cenie 7,99 zł taniej o 28%, Banany w cenie 3,99 zł taniej o 43%, Foxy Mega Ręcznik kuchenny 2 rolki w cenie 6,99 zł taniej o 31%, Gruszka w cenie 3,99 zł, Kiełbasa Wędzarnia Dunikowscy w cenie 33,99 zł taniej o 11%, Pomidory w cenie 4,99 zł, Szynka Zalesiany w cenie 42,99 zł taniej o 11%, Winogrona w cenie 6,99 zł, Tchibo Family Kawa palona mielona 250 g w cenie 8,99 zł, Polędwica Zakład Masarski M w cenie 36,99 zł taniej o 23% i inne.

Arhelan sklepy według miast

Arhelan Warszawa(woj. mazowieckie)
Arhelan Białystok(woj. podlaskie)
Arhelan Siedlce(woj. mazowieckie)
Arhelan Łomża(woj. podlaskie)
Arhelan Ełk(woj. warmińsko-mazurskie)
Arhelan Augustów(woj. podlaskie)
Arhelan Bielsk Podlaski(woj. podlaskie)
Arhelan Sokółka(woj. podlaskie)
Arhelan Grajewo(woj. podlaskie)
Arhelan Hajnówka(woj. podlaskie)
Arhelan Siemiatycze(woj. podlaskie)
Arhelan Łapy(woj. podlaskie)
Arhelan Kolno(woj. podlaskie)
Arhelan Józefów(woj. mazowieckie)
Arhelan Mońki(woj. podlaskie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Arhelan?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Arhelan można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Arhelan publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Arhelan publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Arhelan?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Arhelan jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Arhelan w Polsce?

  Sieć Arhelan obecnie posiada 110 sklepów w Polsce. Sieć Arhelan stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Arhelan?

  Godziny otwarcia sklepów Arhelan mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Arhelan?

  Sklepy sieci Arhelan znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Arhelan sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Arhelan?

  W gazetkach sieci Arhelan zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Codziennie nowa supercena - Arhelan" obowiązującej od 2023-09-22 do 2023-10-01 do są promocje na: Szynka Zalesiany, Winogrona, Tchibo Family Kawa palona mielona 250 g, Pomidory, Banany, Foxy Mega Ręcznik kuchenny 2 rolki
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.