• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Aldi gazetki promocyjne: Będzin

    Brak ocen!

    Aktualne gazetki promocyjne Aldi

    Aldi w górskim klimacieAldi
    17 - 22 lut 2020
    Gazetka Aldi
    Czysty zysk w sklepach Aldi !Aldi
    15 - 29 lut 2020
    Gazetka Aldi
    Oferta promocyjna Aldi!Aldi
    15 - 29 lut 2020
    Gazetka Aldi
    Raz Aldi, zawsze Aldi! - oferta promocyjnaAldi
    19 - 29 lut 2020
    Gazetka Aldi
    Oferta promocyjna AldiAldi
    17 - 22 lut 2020
    Gazetka Aldi
    Ubierz się z Aldi - nowe promocjeAldi
    22 - 29 lut 2020
    Gazetka Aldi
    Promocyjny weekend w Aldi !Aldi
    21 - 22 lut 2020
    Gazetka Aldi

    Top oferty z sieci Aldi

    Sklepy Aldi w Twojej okolicy

    Sklepy Aldi według miast

    Nieaktualne gazetki promocyjne Aldi

    Walentynkowe AldiAldi
    14 - 15 lut 2020
    Gazetka Aldi
    Gazetka nieaktualna
    Upominek od sercaAldi
    10 - 15 lut 2020
    Gazetka Aldi
    Gazetka nieaktualna
    Upominek od serca w Aldi! Aldi
    10 - 15 lut 2020
    Gazetka Aldi
    Gazetka nieaktualna
    Jedziemy do Czech z Aldi! Aldi
    3 - 8 lut 2020
    Gazetka Aldi
    Gazetka nieaktualna
    Kiermasz znanych marek w AldiAldi
    27 sty - 1 lut 2020
    Gazetka Aldi
    Gazetka nieaktualna
    Postaw na Bio z Aldi! Aldi
    20 - 25 sty 2020
    Gazetka Aldi
    Gazetka nieaktualna

    O sieci Aldi

    Aldi jako sklep z historią 

    Aldi – jedna z wiodących firm handlowych w Europie, która z rodzinnego sklepu stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem. Jej początki sięgają 1914 roku, kiedy to matka dwóch braci, Karla i Theo Albrechta, otworzyła mały sklep spożywczy w Essen. Rodzeństwo w 1946 roku przejęło rodzinny biznes, a trzy lata później cieszyło się siecią sklepów. Marka może pochwalić się zatem wieloletnią tradycją oraz bogatą historią. Dzisiaj tworzy Grupę ALDI Nord, obecną w dziewięciu krajach europejskich, zaś w Niemczech zajmującą pierwsze miejsce wśród sklepów dyskontowych. Aldi wciąż zmienia się dla swoich klientów, dlatego wszystkie sklepy stają się jaśniejsze oraz bardziej kolorowe – w myśl największego do tej pory konceptu wizualnego „ANIKo”. Za jego główny cel uważa się stworzenie przyjaznej atmosfery zakupów. Marka posiada również własną stronę internetową, na której znajdziemy liczne oferty promocyjne. Aby móc być z nimi na bieżąco, udostępniono newsletter oraz aplikację mobilną. Strona umożliwia również stworzenie własnej listy zakupów, która z pewnością ułatwi późniejszą wędrówkę po sklepie. 

    Aldi – tanie produkty, które musisz mieć

    Do bazowych produktów sprzedawanych na początku, takich jak mąka czy cukier, w latach 60-tych dołączyły kosmetyki i towary akcesyjne, między innymi świeże owoce, mięso i pieczywo. Dzisiaj oferta marki jest na tyle szeroka, iż z łatwością zakupimy również urządzenia elektroniczne, ubrania bądź produkty dla koneserów. Znajdzie się też coś atrakcyjnego dla najmłodszych – zabawki, puzzle czy gry planszowe. Aldi w swoich wyborach kieruje się kryteriami ekologicznymi, dlatego stawia na asortyment dobrej jakości. Przy tym jednak zwraca uwagę na korzystne ceny, którymi chwali się w promocyjnych gazetkach. To właśnie w nich zamieszczone są aktualne rabaty, chociażby na artykuły spożywcze oraz odzież. 

    Aldi – promocje, które Cię zaskoczą

    W Aldi promocyjne gazetki liczą nawet kilkadziesiąt stron. Zazwyczaj na każdej z nich umieszcza się produkty z konkretnej kategorii ‒ na jednej znajdziemy pieczywo, zaś na drugiej artykuły mięsne. Ponadto przecenione towary określane są jako okazje bądź hity tygodnia. Każdy asortyment jest odpowiednio opisany, między innymi poprzez podane wymiary, skład czy też zastosowanie. Swoje miejsce w gazetce mają artykuły chemiczne, kuchenne oraz odzież. Znajdziemy w niej także praktyczne porady i ciekawostki, chociażby na temat angielskich herbat. Przejrzenie aktualnych ofert sprawia, że nasze zakupy są przemyślane, a przy tym bardziej opłacalne. 

    Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

    Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

    Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

    Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

    Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

    Eu Badge