Zina
Już nie obsługujemy sieci Zina

Zina o sieci

Zina - z miłości do piłki nożnej

Zina – jest to jedna z największych polskich marek stworzonej z myślą o piłkarzach. Sklep specjalizuje się głównie w tworzeniu i sprzedaży odzieży oraz akcesoriów piłkarskich. Ich produkty z dumą noszą sportowcy na boiskach Ekstraklasy oraz I i II ligi. Piłkarze i piłkarki z uczniowskich klubów sportowych również wybierają tę markę. W 2005 roku Zina poddała swoje produkty rygorystycznym testom FIFA, które przeszły pozytywnie. Jest to jedyna polska firma posiadająca certyfikaty Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej.

Zina - sklep dla każdego piłkarza

Zina koncentruje się na tworzeniu produktów dla profesjonalnych piłkarzy oraz amatorów piłki nożnej. By spełnić oczekiwania swoich konsumentów ich produkty tworzone są przy użyciu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Zina współpracuje ze związkami sportowymi i klubami sportowymi.

Zina – Promocje

Na naszej stronie znajdziecie najnowsze katalogi sklepu Zina. Marka posiada wiele atrakcyjnych ofert dla miłośników piłki nożnej. Zina posiada tylko sklep internetowy. Zina ma do zaoferowania wiele produktów promocyjnych. Sklep internetowy oprócz działu promocyjnego posiada produkty outletowe, które dostaniemy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zina aktualne gazetki promocyjne

Brak gazetek z sieci Zina
Reklama
Brak produktów!
Brak artykułów!

FAQ

  1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Zina?

    Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Zina można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
  2. Czy Zina publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

    Tak, Zina publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
  3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Zina?

    Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Zina jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
Reklama