Reklama
Wafelek

Wafelek gazetki promocyjne

Ocena: 3.9 - 49 głosów
Wafelek - oszczędzaj z nami!Wafelek
-

Gazetka Wafelek

W obecnej gazetce sieci Wafelek Wafelek - oszczędzaj z nami! , która jest ważna w dniach 2024-02-19 - 2024-03-02 znajduje się ciekawy asortyment: Łaciata Śmietana 18% 180 g w cenie 2,19 zł taniej o 27%, Kiełbasa Peklimar w cenie 2,49 zł taniej o 27%, Kucharek Przyprawa do potraw 200 g w cenie 1,99 zł taniej o 34%, Beskidzki Olej rzepakowy 100 % 1 l w cenie 5,99 zł taniej o 26%, Banany w cenie 3,99 zł taniej o 40% i inne

Wafelek sklepy według miast

Wafelek Częstochowa(woj. śląskie)
Wafelek Jędrzejów(woj. świętokrzyskie)
Wafelek Włoszczowa(woj. świętokrzyskie)
Wafelek Pajęczno(woj. łódzkie)
Wafelek Wolbrom(woj. małopolskie)
Wafelek Krzepice(woj. śląskie)
Wafelek Koniecpol(woj. śląskie)
Wafelek Klucze(woj. małopolskie)
Wafelek Sędziszów(woj. świętokrzyskie)
Wafelek Szczekociny(woj. śląskie)
Wafelek Szczerców(woj. łódzkie)
Wafelek Poraj(woj. śląskie)
Wafelek Kłomnice(woj. śląskie)
Wafelek Miedźno(woj. śląskie)
Wafelek Przystajń(woj. śląskie)
Wafelek Rudniki(woj. opolskie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Wafelek?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Wafelek można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Wafelek publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Wafelek publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Wafelek?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Wafelek jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Wafelek w Polsce?

  Sieć Wafelek obecnie posiada 27 sklepów w Polsce. Sieć Wafelek stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Wafelek?

  Godziny otwarcia sklepów Wafelek mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Wafelek?

  Sklepy sieci Wafelek znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Wafelek sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Wafelek?

  W gazetkach sieci Wafelek zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Wafelek - oszczędzaj z nami!" obowiązującej od 2024-02-19 do 2024-03-02 do są promocje na: Kucharek Przyprawa do potraw 200 g, Banany, Beskidzki Olej rzepakowy 100 % 1 l, Łaciata Śmietana 18% 180 g, Kiełbasa Peklimar
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.