Reklama
ding ad-box placeholder
Torimpex

Torimpex gazetki promocyjne

Ocena: 4.4 - 5 głosów
Torimpex - wygraj darmowe zakupyTorimpex
-

Gazetka Torimpex

W obecnej ofercie handlowej Torimpex Torimpex - wygraj darmowe zakupy w okresie 2023-09-18 - 2023-09-30 okazja tanich zakupów: Piątnica Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g w cenie 2,79 zł, Red Bull Napój energetyczny 250 ml w cenie 4,79 zł, Regina Delicate Papier toaletowy odświeżający aloes 4 rolki w cenie 6,99 zł, Ludwik Płyn do naczyń cytrynowy 1,35 kg w cenie 8,99 zł, Kaszanka Mróz w cenie 13,49 zł, Ser Mlekovita w cenie 20,99 zł, MK Café Premium Kawa palona mielona 500 g w cenie 26,99 zł, Szynka w cenie 34,99 zł i inne.

Torimpex sklepy według miast

Torimpex Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Torimpex?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Torimpex można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Torimpex publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Torimpex publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Torimpex?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Torimpex jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Torimpex w Polsce?

  Sieć Torimpex obecnie posiada 8 sklepów w Polsce. Sieć Torimpex stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Torimpex?

  Godziny otwarcia sklepów Torimpex mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Torimpex?

  Sklepy sieci Torimpex znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Torimpex sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Torimpex?

  W gazetkach sieci Torimpex zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Torimpex - wygraj darmowe zakupy" obowiązującej od 2023-09-18 do 2023-09-30 do są promocje na: MK Café Premium Kawa palona mielona 500 g, Szynka, Ludwik Płyn do naczyń cytrynowy 1,35 kg, Red Bull Napój energetyczny 250 ml, Piątnica Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g, Ser Mlekovita
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.