Tescoma

Tescoma gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  Tescoma o sieci

  Marka TESCOMA jest znana większości klientów. Jest ona liderem na świadomym rynku producentów akcesoriów do kuchni oraz jadalni. To marka czeska, która nie posiada żadnego zagranicznego kapitału. Jej działania są nastawione przede wszystkim na rozwój, design czy też na dystrybucję akcesoriów markowych. Marka TESCOMA Polska jest natomiast siecią działającą na terenie Polski.

  Siedziba Marka TESCOMA znajduje się w mieście Zlin, które ma charakter przemysłowy. Firma powstała w 1992 roku i rozwija się w oparciu o kilka głównych celów. Między innymi aby wprowadzić dużą ilość produktów wysokiej jakości na rynek, oferować niskie ceny i promować markę na terenie całego świata.

  W asortymecie firmy znajduje się ponad 2000 produktów, dzięki którym można przygotować codzienny posiłek, ale również i obiad w restauracji. Na ten moment Marka TESCOMA jest liderem zarówno w Czechach, jak i na Słowacji. Ponadto za granicą sieć posiada swoje ośrodki logistyczne, produkcyjne oraz administracyjne, a oferta marki jest kierowana do klientów z ponad 100 krajów na całym świecie.

  W handlu światowym marka wykorzystuje nowoczesne technologie, dba o design czy też o wysokiej jakości materiały.

  Również w Polsce marka nawiązała współpracę z firmami, dystrybutorami czy też sklepami. Nawiązując taką współpracę można otrzymać, przede wszystkim fachową obsługę, darmową dostawę do swojego sklepu, informacje na temat różnych produktów i certyfikatów ich jakości. Ponadto Marka TESCOMA oferuje również wysokiej jakości produkty, mające różnorodny desing, nowatorskie rozwiązania oraz wiele innych.

  Wiosenny katalog Tescoma Tescoma
  -

  Gazetka Tescoma

  Reklama

  W najnowszej gazetka promocyjnej Tescoma Wiosenny katalog Tescoma w dniach 2024-04-05 - 2024-05-31 odkryjesz promocje na: Serwetnik w cenie 34,9 zł taniej o 26%, Odświeżacz w cenie 51,9 zł taniej o 26%, Talerz Fresco w cenie 19,9 zł, Miska w cenie 19,9 zł, Talerz Fresco w cenie 19,9 zł, Miska w cenie 21,9 zł, Miska FANCY HOME w cenie 23,9 zł, Miska w cenie 25,9 zł, Jajowar President w cenie 179 zł taniej o 26%, Świecznik FANCY HOME w cenie 64,9 zł i inne

  FAQ

  1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Tescoma?

   Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Tescoma można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
  2. Czy Tescoma publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

   Tak, Tescoma publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
  3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Tescoma?

   Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Tescoma jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
  4. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Tescoma?

   W gazetkach sieci Tescoma zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Wiosenny katalog Tescoma " obowiązującej od 2024-04-05 do 2024-05-31 do są promocje na: Talerz Fresco, Miska, Miska, Miska, Talerz Fresco, Filiżanka myCOFFEE
  Reklama