Reklama
Tesco Centra Handlowe

Tesco Centra Handlowe gazetki promocyjne: Szczecin

Ocena: 3.6 - 20 głosów

O sieci Tesco Centra Handlowe

Tesco Hipermarket – każdego dnia coraz lepiej

Obecna od dziesięciu lat na rynku międzynarodowa sieć sklepów Tesco obrała sobie za cel „dbanie o klienta każdego dnia coraz lepiej”. Firma chce wyróżniać się na tle konkurencji poprzez przyjazny stosunek do klienta i podnoszenie jakości jego życia. Służą temu między innymi długie godziny otwarcia sklepów. Większe jednostki czynne są nawet przez całą dobę. Te umiejscowione są zazwyczaj na obrzeżach miast, tak jak wszystkie hipermarkety. Dysponują rzecz jasna dużymi parkingami, a czasem oferują nawet własne stacje benzynowe. Tesco pojawia się również w wersjach mniejszych, osiedlowych. Takie sklepy nie wymagają długiej wyprawy samochodem, umożliwiają podstawowe zakupy blisko domu. Oczywiście asortyment jednostek mniejszych jest odpowiednio węższy. Firma dysponuje stroną internetową, na której prezentuje aktualną ofertę, obowiązujące promocje, a także przepisy i porady. Warta zauważenia jest możliwość przeglądania produktów i zamówienia zakupów z dostawą do domu. Tesco Polska również posiada swoją stronę www, na której informuje klientów o swoim podejściu do biznesu, o warunkach kariery w szeregach pracowników firmy, a także o planach na przyszłość.

Tesco Hipermarket – oferta tanich produktów

Wyposażenie Tesco niezmiennie zwraca uwagę ogromną różnorodnością artykułów. Oprócz marki własnej Tesco oferuje gamę produktów krajowych i zagranicznych. Stara się również wprowadzać na półki artykuły lokalnych producentów. I chociaż marka kojarzona jest głównie z zakupami spożywczymi, to stale ma w ofercie również bogaty asortyment przemysłowy. W halach Tesco bez trudu znajdziemy dział papierniczy, odzieżowy, tekstylny, dekoracyjny, zabawki, elektronikę, kosmetyki, chemię, RTV i AGD. Są to ekspozycje stałe, choć poszczególne przedmioty w ich ramach mogą zmieniać się w zależności od pory roku. Oprócz tego sklepy prowadzą sprzedaż artykułów sezonowych, czemu służy specjalnie oznakowana przestrzeń z regałami i wyspami. 

Tesco Hipermarket – promocje

Ceny w Tesco są konkurencyjne. Zawsze warto tam zajrzeć podczas poszukiwania konkretnego artykułu, ponieważ na półkach tego sklepu znajdzie się wiele atrakcyjnych okazji i tanich produktów. Ponadto Tesco systematycznie przygotowuje gazetkę promocyjną z aktualną ofertą. W praktyce oznacza to, że każdego dnia mnóstwo produktów można zakupić w obniżonych cenach. Mało tego, Tesco ma dla swoich klientów program lojalnościowy. Wartość zakupów przekłada się na zebrane punkty, te zaś systematycznie zamieniane są na kupony rabatowe i kwotowe. Stałym klientom firma wysyła szczególnie atrakcyjne oferty przedświąteczne.

Aktualne gazetki promocyjne Tesco Centra Handlowe

Brak gazetek z sieci Tesco Centra Handlowe
Ulubione ceny w E.Leclerc KatowiceE.Leclerc
26 - 30 paź 2021
Gazetka E.Leclerc
Niskie ceny w E.Leclerc LublinE.Leclerc
26 - 30 paź 2021
Gazetka E.Leclerc
Koniec nudnych zakupów - GlobiGlobi
26 paź - 1 lis 2021
Gazetka Globi
Globi - oferta handlowaGlobi
26 paź - 1 lis 2021
Gazetka Globi
Carrefour - kolorowych snówCarrefour
26 paź - 7 lis 2021
Gazetka Carrefour
Carrefour - impreza niskich cenCarrefour
26 paź - 7 lis 2021
Gazetka Carrefour
Carrefour Market - zyskoteka!Carrefour Market
26 paź - 7 lis 2021
Gazetka Carrefour Market
Carrefour Express - gazetka promocyjnaCarrefour Express
26 paź - 1 lis 2021
Gazetka Carrefour Express
Carrefour Express - zyskoteka!Carrefour Express
26 paź - 1 lis 2021
Gazetka Carrefour Express
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
25 paź - 10 lis 2021
Gazetka Biedronka
Wzmocnij swoją odporność z OrganicOrganic
11 - 31 paź 2021
Gazetka Organic
Festiwal chryzantem w IntermarcheIntermarche Super
26 paź - 2 lis 2021
Gazetka Intermarche Super

Aktualna gazetka sieci Tesco Centra Handlowe

Sklepy Tesco Centra Handlowe w Szczecin

Sklepy Tesco Centra Handlowe w Twojej okolicy

Sklepy Tesco Centra Handlowe według miast

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.