Reklama
ding ad-box placeholder
Supeco

Supeco gazetki promocyjne

Ocena: 3.8 - 21 głosów

Supeco o sieci

Supeco to międzynarodowa marka sklepów, która należy do Grupy Carrefour. Marka ta ma charakter hurtowo-dyskontowy, jest swego rodzaju małą odmianą Makro. Zakupy w niej mogą robić zarówno te osoby, które na co dzień prowadzą swoją działalność, ale też klienci indywidualni. Oferta sklepów skierowana jest do różnorodnych odbiorców. Zainteresowani mają przy tym pewność, iż będą inwestować w produkty najwyższej jakości, które cechują się również bardzo atrakcyjnymi cenami. W dowolnym momencie klienci mogą zrealizować zakupy hurtowe.

W asortymencie Supeco znajdują się zarówno produkty świeże, jak i kosmetyki, chemia domowa czy też alkohol. Praktycznie wszystkie towary są profesjonalnie wyeksponowane, na specjalnych paletach i regałach, aby można było do nich łatwo dotrzeć. Klienci mogą jednak kupować również warzywa i owoce, które znajdują się na tradycyjnych i dobrze znanych ladach. Marka kładzie spory nacisk na atrakcyjność swoich towarów oraz niskie ceny. W ten sposób produkty znajdujące się na lokalnym rynku można nabyć za niewielkie pieniądze. Dobrą informacją jest także organizowanie regularnych promocji

Supeco prezentuje gazetki promocyjnych, w których są zebrane najlepsze oferty i promocje tygodnia. Za pomocą gazetek promocyjnych tej sieci można łatwo skomponować listę zakupów i dobrać towary do własnych potrzeb.

Supeco aktualne gazetki promocyjne

Supeco - z nami codziennie oszczędnie!Supeco
-

Gazetka Supeco

W aktualnej ofercie sieci Supeco Supeco - z nami codziennie oszczędnie! ukazującej się w 2022-12-06 - 2022-12-12 możliwość tanich zakupów Łowicz Konfitura extra z brzoskwiń o obniżonej zawartości cukrów 240 g w cenie 4,99 zł, Kiwi w cenie 6,99 zł, Coca-Cola Napój gazowany 4 x 850 ml w cenie 14,99 zł, merci Finest Selection Kolekcja czekoladek 400 g w cenie 29,99 zł, Bombki w cenie 49,99 zł i inne.

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder