Reklama
ding ad-box placeholder
Stokrotka Optima

Stokrotka Optima gazetki promocyjne

Ocena: 4.6 - 5 głosów
Tanie ciastka w Stokrotka Optima Stokrotka Optima
-

Gazetka Stokrotka Optima

Promocja na parówki w Stokrotka Optima Stokrotka Optima
-

Gazetka Stokrotka Optima

W obecnej ofercie handlowej Stokrotka Optima Tanie ciastka w Stokrotka Optima w dniach 2024-02-22 - 2024-02-28 Ding proponuje: Boczek Hańderek w cenie 2,99 zł taniej o 19%, Kucharek Przyprawa do potraw 200 g w cenie 2 zł, Łaciaty Serek śmietankowy z czosnkiem 135 g w cenie 2,99 zł, Mandarynki w cenie 3,99 zł taniej o 56%, Dolina Dobra Parówki 100 % polskiej szynki 200 g w cenie 5,26 zł, Słonina w cenie 8,99 zł, Pierś z kurczaka w cenie 9,99 zł taniej o 51% i inne

Stokrotka Optima sklepy według miast

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Stokrotka Optima?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Stokrotka Optima można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Stokrotka Optima publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Stokrotka Optima publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Stokrotka Optima?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Stokrotka Optima jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Stokrotka Optima w Polsce?

  Sieć Stokrotka Optima obecnie posiada 8 sklepów w Polsce. Sieć Stokrotka Optima stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Stokrotka Optima?

  Godziny otwarcia sklepów Stokrotka Optima mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Stokrotka Optima?

  Sklepy sieci Stokrotka Optima znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Stokrotka Optima sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Stokrotka Optima?

  W gazetkach sieci Stokrotka Optima zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Tanie ciastka w Stokrotka Optima " obowiązującej od 2024-02-22 do 2024-02-28 do są promocje na: Słonina, Pierś z kurczaka, Dolina Dobra Parówki 100 % polskiej szynki 200 g, Łaciaty Serek śmietankowy z czosnkiem 135 g, Boczek Hańderek, Mandarynki
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.