• Logo
 • Warszawaul. Mazowiecka

Stiga gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  Aktualne gazetki promocyjne Stiga

  Twój ogród, twoje życie - StigaStiga
  19 mar - 31 gru 2020
  Gazetka Stiga

  Aktualna gazetka sieci Stiga

  Nieaktualne gazetki promocyjne Stiga

  Roboty koszące StigaStiga
  27 mar - 31 sie 2020
  Gazetka Stiga
  Gazetka nieaktualna
  Traktory ogrodowe Stiga Stiga
  27 mar - 31 sie 2020
  Gazetka Stiga
  Gazetka nieaktualna
  Narzędzia ogrodowe - StigaStiga
  27 mar - 31 sie 2020
  Gazetka Stiga
  Gazetka nieaktualna
  Kosiarki - StigaStiga
  27 mar - 31 sie 2020
  Gazetka Stiga
  Gazetka nieaktualna
  Zielone ogrody ze Stiga!Stiga
  13 gru 2019 - 29 lut 2020
  Gazetka Stiga
  Gazetka nieaktualna
  Katalog 2019Stiga
  10 maj - 31 gru 2019
  Gazetka Stiga
  Gazetka nieaktualna

  O sieci Stiga

  Stiga - sklep z narzędziami i sprzętem do domu i ogrodu

  Historia firmy Stiga zaczęła się w 1934 roku, kiedy Stiga Hjelmqvistii założył firmę, która w przyszłości stała jedną z największych firm w branży motoryzacji i sportu. Stiga zajmuje się produkcją traktorów, kosiarek, ale również jako pierwsza zaczęła ona dostarczać sprzęt sportowy dla tenisa stołowego, surfingu oraz innych rodzajów. 

  Stiga - oferta handlowa

  Sklep Stiga oferuje różne narzędzia do koszenia i przygotowania trawnika, odśnieżarki i dmuchawy do liści, traktorki ogrodowe oraz glebogryzarki. W sklepie można również kupić części do naprawy lub wymiany w sprzęcie Stiga. Firma zapewnia najlepszą jakość produktów oraz obsługi.

  Stiga - promocje

  Firma wypuszcza katalogi cyklicznie. Prezentują one nowości oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, które ułatwiają utrzymania porządku we własnym ogrodzie. Na stronie internetowej sklepu można sprawdzić obowiązujące promocje i rabaty na sprzęt zimowy, myjki ciśnieniowe, zamiatarki oraz inne produkty.

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge