• Logo
 • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Specjał gazetki promocyjne: Czeladź

  Brak ocen!

  Aktualne gazetki promocyjne Specjał

  Promocje w sklepach SpecjałSpecjał
  11 maj - 30 cze 2020
  Gazetka Specjał

  Aktualna gazetka sieci Specjał

  Ładowanie gazetki...

  Sklepy Specjał w Czeladź

  Nieaktualne gazetki promocyjne Specjał

  Gazetka promocyjna SpecjałSpecjał
  4 - 17 maj 2020
  Gazetka Specjał
  Gazetka nieaktualna
  Nowa gazetka SpecjałSpecjał
  13 kwi - 3 maj 2020
  Gazetka Specjał
  Gazetka nieaktualna
  Marcowe okazje w sklepach SpecjałSpecjał
  9 - 22 mar 2020
  Gazetka Specjał
  Gazetka nieaktualna
  Oferta sieci SpecjałSpecjał
  10 - 23 lut 2020
  Gazetka Specjał
  Gazetka nieaktualna
  Oferta Specjalna - SpecjałSpecjał
  2 - 29 gru 2019
  Gazetka Specjał
  Gazetka nieaktualna
  Spożywcze oferty w sklepie Specjał
  Treści dla osób pełnoletnich
  Specjał
  18 - 30 lis 2019
  Gazetka Specjał
  Gazetka nieaktualna

  O sieci Specjał

  Specjał - sieć sklepów spożywczych oraz medycznych

  Specjał to firma, która powstała w 1990 roku. Dzisiaj firma posiada zarówno hurtownie spożywcze, jak i hurtownie medyczne, które działają od 1999 i od 2004 roku. Ponadto firma posiada kilka sklepów medycznych na terenie Polski. Sklepy spożywcze znajdują się w wielu miastach kraju, co jest powodem szybkiego rozwoju firmy.

  Specjał - produkty spożywcze i przemysłowe

  Specjał może się pochwalić szeroką ofertą produktową, alkoholową oraz przemysłową. Na półkach sklepu znajdziemy świeże i zdrowe produkty, które na pewno doceni każdy. Oddzielne stoisko zajmuje bogata oferta alkoholowa, która posiada produkty z różnych części świata. W sklepie można również kupić proszek do prania, płyn do mycia naczyń oraz inne produkty dla domu.

  Specjał - promocje

  Specjał regularnie wypuszcza gazetki promocyjne, które są unikalne dla każdego województwa. Pomaga to zróżnicować oraz dopasować ofertę do potrzeb klientów z różnych części krajów. Na stronie internetowej sklepu możemy również sprawdzić informacje o obowiązujących akcjach i przecenach.

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge