• Logo
 • Warszawaul. Mazowiecka

Sezamek gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  Aktualne gazetki promocyjne Sezamek

  Najlepsza oferta - Sezamek!Sezamek
  14 - 27 wrze 2020
  Gazetka Sezamek

  Aktualna gazetka sieci Sezamek

  Sklepy Sezamek w Twojej okolicy

  Sklepy Sezamek według miast

  Nieaktualne gazetki promocyjne Sezamek

  Oferta handlowa SezamekSezamek
  17 - 30 sie 2020
  Gazetka Sezamek
  Gazetka nieaktualna
  Zakupy z bonusem w Sezamku! Sezamek
  6 - 19 lip 2020
  Gazetka Sezamek
  Gazetka nieaktualna
  Promocje w sklepach SezamekSezamek
  1 - 14 cze 2020
  Gazetka Sezamek
  Gazetka nieaktualna
  Sezamek - oferta handlowaSezamek
  4 - 17 maj 2020
  Gazetka Sezamek
  Gazetka nieaktualna
  Promocje w sklepach SezamekSezamek
  30 mar - 11 kwi 2020
  Gazetka Sezamek
  Gazetka nieaktualna
  Promocje w sklepie SezamekSezamek
  2 - 15 mar 2020
  Gazetka Sezamek
  Gazetka nieaktualna

  O sieci Sezamek

  Sezamek - sieć sklepów spożywczych

  Sieć handlowa sezamek działa na rynku Polskim od 2003 roku. Firma działa na zasadzie franczyzy, co sprawia, że wiele mniejszych sklepów prywatnych i spółdzielczych się rozwija, a ich oferta została wzbogacona w nowe towary. Sklepy Sezamek głównie są zlokalizowane blisko osiedli mieszkaniowych, a więc zawsze są pod ręką w razie potrzeby zrobienia drobnych oraz większych zakupów.

  Sezamek - artykuły spożywcze i przemysłowe

  W sklepach Sezamek możemy znaleźć również artykuły spożywcze, jak i drobne towary potrzebne w każdym domu lub na kuchni. Sieć handlowa charakteryzuje się zawsze świeżymi owocami i warzywami, mięsem, nabiałem i pieczywem. W sklepie znajdziemy również przekąski i słodycze, w momencie, kiedy najdzie nas nagła ochota na coś dobrego. 

  Sezamek - promocje

  Sezamek regularnie publikuje gazetki promocyjne, z których się dowiemy o nowościach w sklepie. Regularne promocje i rabaty sprawiają, że zakupy w Sezamku są przyjemnością. Na stronie internetowej sklepu sprawdzimy również informacje o godzinach otwarcia sklepów, adresach placówek i zniżkach obowiązujących w sklepie.

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge