Reklama
PSS Zgoda Płock

PSS Zgoda Płock gazetki promocyjne

Ocena: 4.7 - 3 głosy

PSS Zgoda Płock o sieci

PSS Zgoda Płock

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Płocku powstała w 1870 roku i jest jedną z trzech najstarszych spółdzielni działających w Polsce. Sieć stale się rozwija poprzez unowocześnianie swoich placówek. Sklep oferuje swoim klientom świeże i wysokiej jakości artykuły spożywcze oraz chemię gospodarczą.

PSS Zgoda Płock – promocje

PSS Zgoda Płock posiada gazetkę promocyjną, z której dowiemy się o najnowszych i najlepszych promocjach. Sieć posiada program lojalnościowy „Punktomaniacy”, w której klienci mogą zbierać punkty i odbierać nagrody za zakupy.

PSS Zgoda Płock aktualne gazetki promocyjne

Super ceny w Zgoda Płock PSS Zgoda Płock
29 wrz - 8 paź 2022
Gazetka PSS Zgoda Płock

W aktualnej gazetce PSS Zgoda Płock Super ceny w Zgoda Płock ważnej od 2022-09-29 - 2022-10-08 zwróć uwagę na atrakcyjne produkty: Pedro's Active Kawa mielona 250 g w cenie 7,99 zł taniej o 12%, Domestos Przedłużona Moc Pine Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący 750 ml w cenie 7,99 zł taniej o 12%, Placek w cenie 7,80 zł taniej o 12%, Kurczak Zagrodowy w cenie 14,99 zł taniej o 21%, Salami Könecke w cenie 38,99 zł taniej o 12%, Kalafior w cenie 4,99 zł, Ciastka w cenie 12,49 zł taniej o 29%, Płyn do płukania O... w cenie 5,49 zł, Ciasto Bizon w cenie 19,90 zł i inne.

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.