PSS Społem Katowice

PSS Społem Katowice gazetki promocyjne

  Ocena: 4.4 - 10 głosówTwoja ocena: 0.0
  Specjalne Oferty na Dzień Mamy - PSS Społem KatowicePSS Społem Katowice
  -

  Gazetka PSS Społem Katowice

  Reklama

  W ofercie handlowej sieci PSS Społem Katowice Specjalne Oferty na Dzień Mamy - PSS Społem Katowice obowiązującej 2024-05-14 - 2024-05-25 zwróć uwagę na atrakcyjne artykuły Chleb w cenie 6,79 zł, Czekolada Studentska w cenie 7,99 zł, Chipsy Lay's w cenie 9,79 zł, Kawa mielona Woseba w cenie 9,99 zł, Frytki Aviko w cenie 10,99 zł, Lody Grycan w cenie 13,99 zł, Bombonierka E. Wedel w cenie 15,99 zł, Salceson Chabura w cenie 19,99 zł, Prima Finezja Kawa mielona 500 g w cenie 21,99 zł, Parówki w cenie 29,99 zł i inne

  PSS Społem Katowice sklepy według miast

  FAQ

  1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów PSS Społem Katowice?

   Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów PSS Społem Katowice można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
  2. Czy PSS Społem Katowice publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

   Tak, PSS Społem Katowice publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
  3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci PSS Społem Katowice?

   Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci PSS Społem Katowice jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
  4. Ile sklepów należy do sieci PSS Społem Katowice w Polsce?

   Sieć PSS Społem Katowice obecnie posiada 25 sklepów w Polsce. Sieć PSS Społem Katowice stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
  5. W jakich godzinach otwarte są sklepy PSS Społem Katowice?

   Godziny otwarcia sklepów PSS Społem Katowice mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
  6. Gdzie znajdują się sklepy sieci PSS Społem Katowice?

   Sklepy sieci PSS Społem Katowice znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "PSS Społem Katowice sklepy w Twojej okolicy"
  7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci PSS Społem Katowice?

   W gazetkach sieci PSS Społem Katowice zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Specjalne Oferty na Dzień Mamy - PSS Społem Katowice" obowiązującej od 2024-05-14 do 2024-05-25 do są promocje na: Czekolada Studentska, Bombonierka E. Wedel, Parówki, Salceson Chabura, Kawa mielona Woseba, Chleb
  Reklama