Reklama
ding ad-box placeholder
PSS Społem Gniezno

PSS Społem Gniezno gazetki promocyjne

Ocena: 2.0 - 1 głos

PSS Społem Gniezno o sieci

PSS Społem Gniezno

PSS Społem Gniezno działa już od 1945 roku. Sieć zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz posiada swoją
piekarnio-ciastkarnie oraz zakład garmażeryjny. PSS Społem Gniezno zdobył zaufanie klientów dzięki
długoletniej historii i tradycji. Sieć stale się rozwija, modernizuje swoje placówki i dostarcza klientom
atrakcyjną ofertę produktową.

PSS Społem Gniezno – promocje

PSS Społem Gniezno posiada swoją gazetkę promocyjną, z której dowiemy się o najlepszych rabatach
w placówce. Sieć posiada różne akcje promocyjne, dzięki którym klienci dostaną swoje ulubione
produkty jeszcze w niższych cenach.

PSS Społem Gniezno aktualne gazetki promocyjne

Dużo radości życzy Społem Gniezno PSS Społem Gniezno
-

Gazetka PSS Społem Gniezno

W obecnej ofercie handlowej PSS Społem Gniezno Dużo radości życzy Społem Gniezno ważnej od 2022-12-05 - 2022-12-31 polecamy: Palma Tłuszcz roślinny do smarowania 250 g w cenie 2,89 zł taniej o 10%, Président Ser Camembert naturalny 120 g w cenie 5,99 zł taniej o 12%, Krakus Ogórki konserwowe 920 g w cenie 6,69 zł taniej o 17%, Łaciate Masło ekstra 200 g w cenie 6,99 zł taniej o 20%, Chleb w cenie 4,69 zł, Masmak Mrągowski Mix tłuszczowy do smarowania 200 g w cenie 5,99 zł, Kujawski Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l w cenie 10,99 zł, Babka w cenie 38,99 zł, Piernik w cenie 38,99 zł, Ryba po grecku w cenie 42,99 zł i inne.

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder