Reklama
ding ad-box placeholder
PSS Społem Częstochowa

PSS Społem Częstochowa gazetki promocyjne

Ocena: 3.3 - 10 głosów

PSS Społem Częstochowa o sieci

PSS Społem Częstochowa

PSS Społem Częstochowa rozpoczęło swoją działalność w 1899 roku. Sieć do dnia dzisiejszego zajmuje
się handlem detalicznym, produkcją i usługami. Co ciekawe PSS Społem Częstochowa oprócz
placówek handlowych i zakładów produkcyjnych posiada ośrodek świadczący usługi fryzjerskie.
Oferta sklepów jest bogata i ma wysoką jakość.

PSS Społem Częstochowa – promocje

PSS Społem Częstochowa posiada gazetkę promocyjną, z której dowiemy sie o najnowszych rabatach.
Sklep posiada program lojalnościowy, z którym klienci zyskają jeszcze większe obniżki na wypatrzone
produkty.

Oferta handlowa - Społem CzęstochowaPSS Społem Częstochowa
-

Gazetka PSS Społem Częstochowa

W obecnej ofercie handlowej PSS Społem Częstochowa Oferta handlowa - Społem Częstochowa w okresie 2023-11-23 - 2023-12-04 znajduje się ciekawy asortyment: Nałęczowianka Naturalna woda mineralna niegazowana 1,5 l w cenie 2,29 zł, Piątnica Twój Smak Serek śmietankowy z chrzanem 135 g w cenie 3,19 zł, Smakowita Margaryna lekko solona 450 g w cenie 3,89 zł, Cukierki Solidarność w cenie 5,79 zł, Mandarynki w cenie 6,99 zł, Kujawski Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l w cenie 6,99 zł, Winiary Majonez Dekoracyjny 400 ml w cenie 6,99 zł, Prima Finezja Kawa mielona 250 g w cenie 8,99 zł, E. Wedel Ptasie Mleczko waniliowe 360 g w cenie 11,99 zł, MK Café Premium Gold Kawa rozpuszczalna 175 g w cenie 20,99 zł i inne.

PSS Społem Częstochowa sklepy według miast

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów PSS Społem Częstochowa?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów PSS Społem Częstochowa można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy PSS Społem Częstochowa publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, PSS Społem Częstochowa publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci PSS Społem Częstochowa?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci PSS Społem Częstochowa jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci PSS Społem Częstochowa w Polsce?

  Sieć PSS Społem Częstochowa obecnie posiada 41 sklepów w Polsce. Sieć PSS Społem Częstochowa stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy PSS Społem Częstochowa?

  Godziny otwarcia sklepów PSS Społem Częstochowa mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci PSS Społem Częstochowa?

  Sklepy sieci PSS Społem Częstochowa znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "PSS Społem Częstochowa sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci PSS Społem Częstochowa?

  W gazetkach sieci PSS Społem Częstochowa zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Oferta handlowa - Społem Częstochowa" obowiązującej od 2023-11-23 do 2023-12-04 do są promocje na: Pączki Społem, Parówki Berlinki, Nałęczowianka Naturalna woda mineralna niegazowana 1,5 l, Piątnica Twój Smak Serek śmietankowy z chrzanem 135 g, Żubr Piwo jasne 2 l (4 x 0,5 l), Winiary Majonez Dekoracyjny 400 ml
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.