Reklama
PSS Społem Białystok

PSS Społem Białystok gazetki promocyjne

Ocena: 3.8 - 13 głosów

PSS Społem Białystok o sieci

PSS Społem Białystok

Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Białymstoku rozpoczęła swoją działalność w 1897 roku. Do dnia dzisiejszego zajmuje się handlem detalicznym. Sieć posiada sklepy ogólnospożywcze, które dostarczają swoim klientom wysokiej jakości asortyment, w tym wędlinę, garmażerkę, pieczywo oraz ciastka i wyroby ciastkarskie własnej produkcji. Poza sklepami PSS Społem Białystok posiada ofertę gastronomiczną. Sieć aktywnie uczestniczy w życiu mieszkańców miasta.

PSS Społem Białystok – promocje

PSS Społem Białystok posiada gazetkę promocyjną, które prezentuje najlepsze oferty na dany okres. Klienci mogą liczyć na jeszcze tańsze zakupy jeśli skorzystają z programu lojalnościowego. Za zebrane punkty na Karcie Klienta można uzyskać bony zakupowe.

PSS Społem Białystok aktualne gazetki promocyjne

Oferta handlowa Społem BiałystokPSS Społem Białystok
5 - 25 paź 2022
Gazetka PSS Społem Białystok

W aktualnej ofercie sieci PSS Społem Białystok Oferta handlowa Społem Białystok obowiązującej 2022-10-05 - 2022-10-25 znajduje się atrakcyjny towar: Bułka kukurydziana w cenie 1,39 zł taniej o 21%, Bułka w cenie 0,85 zł taniej o 32%, Drosed Podlaski Pasztet z papryką 155 g w cenie 3,29 zł taniej o 18%, Gourmet Gold Karma dla kotów mus z indykiem 85 g w cenie 3,79 zł taniej o 20%, Lisner Filety śledziowe w sosie grzybowym z kurkami 280 g w cenie 8,99 zł taniej o 11%, Chleb w cenie 3,69 zł taniej o 27%, Wędlina w cenie 24,99 zł taniej o 8%, Seko Ryba po grecku 500 g w cenie 11,99 zł taniej o 15%, Szynka w cenie 35,99 zł taniej o 8%, Szynka w cenie 27,99 zł taniej o 10% i inne.

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.