Reklama
ding ad-box placeholder
PSS Lublin

PSS Lublin gazetki promocyjne

Ocena: 1.0 - 1 głos

PSS Lublin o sieci

PSS Lublin

Społem Lubelska Spółdzielna Spożywców działa nieprzerwanie od 1912 roku. Obecnie sieć posiada zmodernizowane placówki, które nadal przyciągają rzesze lojalnych klientów. PSS Lublin posiada sklepy spożywczo-przemysłowe oraz zajmuje się produkcją pieczywa i ciastek. Tradycyjne wypieki trafiają do lokalnych placówek i cieszą się dużą popularnością. Oferta sieci jest bardzo bogata i wysoka jakościowo.

PSS Lublin – promocje

PSS Lublin posiada swoją gazetkę promocyjną, z której dowiemy się o najlepszych rabatach i okazjach. Sieć sklepów posiada program lojalnościowym, w którym za zakupy klienci otrzymują punkty, które potem mogą wymienić na kupony rabatowe.

Oferta handlowa Społem LublinPSS Lublin
-

Gazetka PSS Lublin

W aktualnej ofercie sieci PSS Lublin Oferta handlowa Społem Lublin w okresie 2023-11-30 - 2023-12-13 Ding proponuje: Mleko Mlekpol w cenie 3,75 zł taniej o 2%, Président Serek Delikatny waniliowy 150 g w cenie 2,44 zł, Bieluch Twaróg półtłusty 250 g w cenie 15,99 zł taniej o 16%, Nussbeisser Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g w cenie 5,49 zł, Szynka Marcinowa Chata w cenie 23,99 zł, Boczek wędzony Żak w cenie 28,99 zł, Miruna w cenie 29,99 zł i inne.

PSS Lublin sklepy według miast

PSS Lublin Lublin(woj. lubelskie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów PSS Lublin?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów PSS Lublin można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy PSS Lublin publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, PSS Lublin publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci PSS Lublin?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci PSS Lublin jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci PSS Lublin w Polsce?

  Sieć PSS Lublin obecnie posiada 18 sklepów w Polsce. Sieć PSS Lublin stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy PSS Lublin?

  Godziny otwarcia sklepów PSS Lublin mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci PSS Lublin?

  Sklepy sieci PSS Lublin znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "PSS Lublin sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci PSS Lublin?

  W gazetkach sieci PSS Lublin zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Oferta handlowa Społem Lublin" obowiązującej od 2023-11-30 do 2023-12-13 do są promocje na: Boczek wędzony Żak, Nussbeisser Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g, Szynka Marcinowa Chata, Miruna, Bieluch Twaróg półtłusty 250 g, Mleko Mlekpol
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.