Reklama
ding ad-box placeholder
PSS Bochnia

PSS Bochnia gazetki promocyjne

Ocena: 3.6 - 5 głosów

PSS Bochnia o sieci

PSS Bochnia

PSS Bochnia działa nieprzerwanie od 1919 roku. Sieć posiada sklepy spożywczo-przemysłowe i punkty gastronomiczne oraz zajmuje się produkcją piekarsko-ciastkarską i masarską. PSS Bochnia posiada bogaty asortyment, który jest zawsze świeży i wysokojakościowy. Wyroby własne cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród klientów, ponieważ są zdrowe i wykonane na podstawie tradycyjnych receptur.

PSS Bochnia – promocje

PSS Bochnia posiada gazetkę promocyjną oraz plakaty promocyjne, z których dowiemy się o najlepszych okazjach i rabatach. Sieć organizuje dla stałych klientów liczne akcje promocyjne, w których można liczyć na świetne obniżki cen oraz kupony.

Konkurs świąteczny w Społem BochniaPSS Bochnia
-

Gazetka PSS Bochnia

W obecnej gazetce promocyjnej PSS Bochnia Konkurs świąteczny w Społem Bochnia obowiązującej 2023-11-30 - 2023-12-13 znajduje się ciekawa pula towarów: Boczek Masarnia Społem w cenie 3,19 zł taniej o 5%, Łaciaty Serek śmietankowy z ziołami 135 g w cenie 2,99 zł taniej o 15%, Palma Tłuszcz roślinny do smarowania 250 g w cenie 1,79 zł, Łopatka wieprzowa Masarnia Społem w cenie 18,99 zł taniej o 14%, Sernik Społem w cenie 29,99 zł taniej o 12%, Łaciate Masło ekstra 200 g w cenie 5,99 zł, Majonez Kielecki 500 ml w cenie 9,49 zł i inne.

PSS Bochnia sklepy według miast

PSS Bochnia Bochnia(woj. małopolskie)
PSS Bochnia Trzciana(woj. małopolskie)
PSS Bochnia Lipnica Murowana(woj. małopolskie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów PSS Bochnia?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów PSS Bochnia można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy PSS Bochnia publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, PSS Bochnia publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci PSS Bochnia?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci PSS Bochnia jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci PSS Bochnia w Polsce?

  Sieć PSS Bochnia obecnie posiada 11 sklepów w Polsce. Sieć PSS Bochnia stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy PSS Bochnia?

  Godziny otwarcia sklepów PSS Bochnia mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci PSS Bochnia?

  Sklepy sieci PSS Bochnia znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "PSS Bochnia sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci PSS Bochnia?

  W gazetkach sieci PSS Bochnia zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Konkurs świąteczny w Społem Bochnia" obowiązującej od 2023-11-30 do 2023-12-13 do są promocje na: Palma Tłuszcz roślinny do smarowania 250 g, Majonez Kielecki 500 ml, Łaciate Masło ekstra 200 g, Sernik Społem, Łaciaty Serek śmietankowy z ziołami 135 g, Łopatka wieprzowa Masarnia Społem
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.