Tagi

Veet Minima Easy-Gel Plastry z woskiem do nóg i ciała 12 sztuk i 2 chusteczki - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "Veet Minima Easy-Gel Plastry z woskiem do nóg i ciała 12 sztuk i 2 chusteczki" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Żelowa formuła z Easy-Gel: - Opływa i aktywnie przywiera do najkrótszych włosków**, nie do skóry. **1,5 mm - Usuwa włoski z cebulkami, oferując Ci efekt gładkości aż do 28 dni. Daje ci pewność znakomitego efektu już za 1. użyciem, nawet u osób bez doświadczenia w depilacji plastrami z woskiem. Miła w zetknięciu ze skórą żelowa konsystencja.

Obecnie nie posiadamy produktów i gazetek z tagiem "Veet Minima Easy-Gel Plastry z woskiem do nóg i ciała 12 sztuk i 2 chusteczki". Sprawdź podobne oferty:

Reklama

Veet Minima Easy-Gel Plastry z woskiem do nóg i ciała 12 sztuk i 2 chusteczki - gazetki promocyjne

Brak wyników

Informacje o produkcie

 1. Składniki

  • Chusteczki: Paraffinum Liquidum, Hexyldecyl Stearate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Limonene
  • Plastry z woskiem: Hydrogenated Styrene/Methyl Styrene/Indene Copolymer, Paraffinum Liquidum, Silica, Polyethylene, Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
 2. Przygotowanie i stosowanie

  Przed użyciem plastrów z woskiem Veet uważnie przeczytaj środki ostrożności zamieszczone na opakowaniu. Upewnij się, że skóra jest całkowicie czysta i sucha przed rozpoczęciem depilacji. Możesz używać każdego plastra więcej niż raz podczas każdej sesji, aż straci swoją przyczepność. Nie ma potrzeby pocierać plastrów dłońmi, aby je rozdzielić! Doskonałe rezultaty w 4 prostych krokach: 1. Powoli rozdziel plaster na dwie części wzdłuż linii nacięcia używając zaokrąglonych listków. 2. Nałóż jeden plaster na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Potrzyj go kilka razy w kierunku wzrostu włosów, by dobrze przylegał do skóry. 3. Chwyć listek. Napnij skórę. Zerwij plaster (tak szybko, jak tylko możesz!) jednym płynnym ruchem, jak najbliżej powierzchni skóry. 4. Po depilacji usuń pozostałości wosku ze skóry za pomocą chusteczki Perfect Finish. Nie wyrzucaj plastrów do toalety. Wskazówki, jak uzyskać jak najlepsze rezultaty: - Zastosuj trochę talku, aby upewnić się, że skóra jest idealnie sucha przed depilacją. - Plaster z woskiem zawsze zrywać w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów, trzymając go jak najbliżej skóry. - Im szybciej pociągniesz, tym więcej włosów usuniesz. - Depilacji należy dokonywać wg jednolitego wzoru, aby nie przegapić żadnych włosów, ale pamiętaj, by nie depilować włosów na tym samym obszarze więcej niż raz. - Możesz użyć każdego plastra ponownie, aż straci swoją przyczepność.

  Rodzaj przechowywania

  • Typ - Przechowywać w temperaturze otoczenia
 3. Pozostałe informacje

  Veet i logo Veet są znakami towarowymi grupy Reckitt Benckiser.

  Opis produktu

  Żelowa formuła z Easy-Gel: - Opływa i aktywnie przywiera do najkrótszych włosków**, nie do skóry. **1,5 mm - Usuwa włoski z cebulkami, oferując Ci efekt gładkości aż do 28 dni. Daje ci pewność znakomitego efektu już za 1. użyciem, nawet u osób bez doświadczenia w depilacji plastrami z woskiem. Miła w zetknięciu ze skórą żelowa konsystencja.

  Logotypy stron trzecich

  Green Dot

  Kontakt

  RB NL Brands B.V.

 4. Podmarka

  • Podmarka - Minima Easy-Gel

  Zawartość opakowania

  • 2 chusteczki Perfect Finish
  • 12 plastrów z woskiem

  Marka standaryzowana

  • Marka - Veet

  Cechy

  • *w porównaniu do plastrów z woskiem Veet Easy-Gel
  • -50 % mniej składników chemicznych*
  • testowany dermatologicznie
  • wosk bezzapachowy
  • przezroczysty wosk
  • aż do 28 dni gładkości

  Marka

  Veet

Veet Minima Easy-Gel Plastry z woskiem do nóg i ciała 12 sztuk i 2 chusteczki - artykuły

Brak wyników
Reklama