Reklama
ding ad-box placeholder
Tagi

Vanish Oxi Action Szampon do dywanów i tapicerek 500 ml - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "Vanish Oxi Action Szampon do dywanów i tapicerek 500 ml" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
5x skuteczniejszy niż samo odkurzanie: - usuwa 5x więcej zabrudzeń - zwalcza brzydkie zapachy - wyjątkowo zmiękcza - nadaje świeżość - usuwa 3x więcej sierści zwierząt Bezpieczny do użycia na dywanach i tkaninach o różnym kolorze.

Vanish Oxi Action Szampon do dywanów i tapicerek 500 ml - gazetki promocyjne

Brak wyników

Informacje o produkcie

 1. Składniki

  • kompozycja zapachowa
  • <5 %: środki wybielające na bazie tlenu, anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne
 2. Przygotowanie i stosowanie

  Sposób użycia: Sposób użycia na dywanach i tapicerkach Dodaj 33 ml/1,5 pełnych nakrętek na litr wody. Wymieszaj dobrze. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta odkurzacza. Nie przemocz dywanu. Pozostaw do wyschnięcia. Zalecenia: - Zawsze testuj niepozorny obszar dywanu pod kątem trwałości koloru. - Nie przemaczaj. - Nie stosuj na materiałach z aksamitu, pokrytych brokatem, skórze ekologicznej, skórze, tkaninach z wykończeniami metalowymi ani nienadających się do czyszczenia na mokro. - Nie dodawaj środka przeciwpieniącego, ponieważ jest on już zawarty w płynie Vanish Machine Detergent.

  Rodzaj przechowywania

  • Typ - Przechowywać w temperaturze otoczenia
 3. Dodatkowe informacje

  Informacje o składnikach: www.rbeuroinfo.com

  Opis produktu

  5x skuteczniejszy niż samo odkurzanie: - usuwa 5x więcej zabrudzeń - zwalcza brzydkie zapachy - wyjątkowo zmiękcza - nadaje świeżość - usuwa 3x więcej sierści zwierząt Bezpieczny do użycia na dywanach i tkaninach o różnym kolorze.

  Kontakt

  RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.

 4. Podmarka

  • Podmarka - Oxi Action

  Marka standaryzowana

  • Marka - Vanish

  Cechy

  • czyszczenie mechaniczne
  • czyści & zmiękczą
  • zwalcza brzydkie zapachy
  • dogłębne czyszczenie dla higienicznej czystości

  Marka

  Vanish

Vanish Oxi Action Szampon do dywanów i tapicerek 500 ml - artykuły

Brak wyników
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.