Tagi

Szczoteczka do zębów Colgate 360 Design Edition 4 sztuki - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "Szczoteczka do zębów Colgate 360 Design Edition 4 sztuki" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Szczoteczka do zębów Colgate 360 ​​​​Design Edition z miękkim włóknem ze specjalnym czyścikiem do języka i policzków zapewnia zdrowsze czyszczenie całej jamy ustnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką do zębów.

Obecnie nie posiadamy produktów i gazetek z tagiem "Szczoteczka do zębów Colgate 360 Design Edition 4 sztuki". Sprawdź podobne oferty:

Reklama

Szczoteczka do zębów Colgate 360 Design Edition 4 sztuki - gazetki promocyjne

Brak wyników

Informacje o produkcie

 1. Składniki

  -

 2. Przygotowanie i stosowanie

  Wymieniaj szczoteczkę co 3 miesiące

  Rodzaj przechowywania

  • Typ - Przechowywać w temperaturze otoczenia
 3. Dodatkowe informacje

  Uzyskaj zdrowsze czyszczenie całej jamy ustnej* i rozjaśnij swoją łazienkę używając szczoteczki do zębów Colgate 360 Design Edition z ciekawym designem rączki. Ta szczoteczka z miękkim włóknem redukuje o 151% więcej bakterii**, zapewniając świeży oddech. Została zaprojektowana z zaokrąglonymi końcówkami włókien dla lepszego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł. Dzięki czemu wiesz, że każde szczotkowanie zapewnia doskonałe czyszczenie. Miękka szczoteczka do zębów ma również polerujące gumki, aby zmaksymalizować kontakt pasty z powierzchnią zębów oraz usunąć przebarwienia powierzchniowe*, zapewniając promienny uśmiech, z którego będziesz dumny. Dodatkowo uzyskasz wspaniałe uczucie, że czyścisz nie tylko zęby, ale również język, policzki oraz dziąsła, dzięki czyścikowi do języka i policzków. Szczoteczka, dzięki designerskim, geometrycznym kształtom doda nowego blasku Twojej łazience. Wypróbuj szczoteczkę Colgate 360 ​​Design Edition, aby uzyskać olśniewający uśmiech. * W porównaniu z samym szczotkowaniem zwykłą szczoteczką do zębów z płasko ściętym włóknem **Bakterie powodujące nieświeży oddech a samo szczotkowanie zwykłą, szczoteczką do zębów

  Opis produktu

  Szczoteczka do zębów Colgate 360 ​​​​Design Edition z miękkim włóknem ze specjalnym czyścikiem do języka i policzków zapewnia zdrowsze czyszczenie całej jamy ustnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką do zębów.

 4. Marka standaryzowana

  • Marka - Colgate

  Cechy

  • 4 sztuki
  • Designerskie, geometryczne kształty
  • Czyścik języka i policzków
  • Polerujące gumki, aby zmaksymalizować kontakt pasty z powierzchnią zębów oraz usunąć przebarwienia powierzchniowe
  • Zaokrąglone końcówki włókien dla lepszego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł
  • Szczoteczka z miękkim włóknem redukuje o 151% więcej bakterii (bakterie powodujące nieświeży oddech a samo szczotkowanie zwykłą, szczoteczką do zębów)

  Marka

  Colgate

Szczoteczka do zębów Colgate 360 Design Edition 4 sztuki - artykuły

Brak wyników
Reklama