Reklama
ding ad-box placeholder
Tagi

Śliwowica - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "śliwowica" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach

Jedną z najpopularniejszych wódek gatunkowych jest śliwowica. Zalicza się ją do wysokoprocentowych napojów alkoholowych. Wysokiej jakości destylaty otrzymuje się z zacieru ze śliwek węgierek. W pierwszej fazie produkcji fermentują one w beczkach. Po tym procesie wytwarza się napój o zawartości alkoholu o mocy ponad 70 procent. Śliwowica posiada żółtawą intensywną barwę i śliwkowy aromat. Produkt ten jest wyrabiany na Morawach, w Austrii, Słowenii, Słowacji, Chorwacji, Bośni, Rumunii, Polsce, Serbii, Czarnogórze oraz Bułgarii. Rzadziej ten rodzaj wypalanki śliwkowej jest produkowany na terenie Europy Zachodniej. Jeśli już, to przede wszystkim w krajach niemieckojęzycznych – Schwarzwaldzie, Alzacji oraz w okolicach Bazylei

Śliwowica - gazetki promocyjne

Brak wyników

Śliwowica - artykuły

Brak wyników
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.