Reklama
Tagi

Regina impressions Papier toaletowy 3 warstwy 8 rolek - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "Regina impressions Papier toaletowy 3 warstwy 8 rolek" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Papier toaletowy, 100% celuloza

Regina impressions Papier toaletowy 3 warstwy 8 rolek - gazetki promocyjne

Brak wyników

Informacje o produkcie

 1. Przechowywanie

  Termin ważności nieograniczony

  Rodzaj przechowywania

  • Typ - Przechowywać w temperaturze otoczenia
 2. Pozostałe informacje

  Ewentualne różnice w ilości wyrobu mieszczą się w granicach dopuszczalnych przez obowiązujące normy

  Opis produktu

  Papier toaletowy, 100% celuloza

 3. Marka standaryzowana

  • Marka - Regina

  Cechy

  nowość! wzór 3D

  Marka

  Regina

Regina impressions Papier toaletowy 3 warstwy 8 rolek - artykuły

Brak wyników
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.