Reklama
ding ad-box placeholder
Tagi

Mrożonki - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "mrożonki" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Zamrożone produkty żywnościowe znane jako mrożonki, powinny być przechowywane w temperaturze co najmniej -25 stopni Celsjusza, choć temperatura nawet znacząco niższa także nie będzie dla nich szkodliwa. To właśnie niska temperatura jest zresztą kluczem do zrozumienia popularności, jaką cieszą się wspomniane produkty. Niska temperatura prowadzi do zahamowania jełczenia tłuszczów, nie pozwala też na rozwój drobnoustrojów. Mrożonki to znakomity pomysł przede wszystkim na owoce oraz warzywa. Na uwagę zasługują jednak także mrożone ryby, mięso, a także gotowe przetwory mączne i sałatkę. Dzięki gazetkom promocyjnym szybko znajdziemy mrożonki w przystępnych cenach, co pozwoli nam na stworzenie znakomitych dań obiadowych.

Mrożonki - gazetki promocyjne

Lidl - wakacyjny klimat!Lidl
-

Gazetka Lidl

Świeży wybór w Mokpol Mokpol
-

Gazetka Mokpol

Ipson - czystość i higiena na co dzień!Ipson
-

Gazetka Ipson

85 lat z PSS Rzeszów PSS Rzeszów
-

Gazetka PSS Rzeszów

Można taniej w Carrefoue! Carrefour
-

Gazetka Carrefour

PSB Mrówka - prosto, szybko, blisko!PSB Mrówka
-

Gazetka PSB Mrówka

Carrefour - teraz taniej!Carrefour
-

Gazetka Carrefour

Wafelek - oszczędzaj z nami!Wafelek
-

Gazetka Wafelek

E.Leclerc Poznań - nasze wielkopolskie!E.Leclerc
-

Gazetka E.Leclerc

Mrożonki - artykuły

Brak wyników
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.