• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka
Tagi

Mika

Dodaj frazę "mika" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach

Mika - gazetki promocyjne

Mega okazje w IntermarcheIntermarche Super
22 - 28 wrze 2020
Gazetka Intermarche Super
Budowa na finiszu BricomanBricoman
14 wrze - 4 paź 2020
Gazetka Bricoman
Jesień/Zima 2020 DekoriaDekoria
1 wrze 2020 - 28 lut 2021
Gazetka Dekoria
Codzienny luksus z Oriflame!Oriflame
13 paź - 2 lis 2020
Gazetka Oriflame
Smaki jesieni w Tesco!Tesco Centra Handlowe
24 - 30 wrze 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Najlepsze okazje w sklepach GroszekGroszek
18 - 27 wrze 2020
Gazetka Groszek

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge