Reklama
ding ad-box placeholder
Tagi

Łopatka wieprzowa - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "łopatka wieprzowa" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Łopatka wieprzowa to jedna z części tuszy wieprzowej, przeznaczona do handlu. Jest ona przechowywana w lodówkach lub zamrażana. Istnieje możliwość kupienia łopatki wieprzowej zarówno z kością jak i bez. Jest odłączana od tuszy, z pominięciem skóry i tłuszczu pachowego. Składa się z kości łopatkowej, chrząstki, kości oraz mięśni. Istnieją zasady, których należy przestrzegać, aby dopuścić łopatkę wieprzową do sprzedaży. Na powierzchni łopatki nie może być krwi, nie może zawierać uszkodzonych kości. Niedopuszczalna jest pleśń i naloty. Mięso rozmrożone może być lekko wilgotne. Ważny jest także kolor łopatki oraz jej zapach. Zaleca się, aby była jasnoróżowa. Tłuszcz na mięsie powinien być biały, lekko kremowy lub różowy. Mrożona łopatka wieprzowa może być lekko zszarzała. Zapach powinien być odpowiedni i swoisty dla mięsa. Łopatka wieprzowa wykorzystywana jest w wielu przepisach kulinarnych. Łatwo dostępna jest w sklepach mięsnych, ale również w wielu sieciach sklepów takich jak Carrefour, POLOmarket, MarcPol, Tesco czy Auchan. Bardzo często można kupić ją po obniżonej cenie, korzystając z ofert zawartych w gazetkach promocyjnych sklepów.

Łopatka wieprzowa - gazetki promocyjne

Polomarket - klub przyjaciół grilla!POLOmarket
-

Gazetka POLOmarket

Od czwartku w Biedronce Biedronka
-

Gazetka Biedronka

Hale Banacha - oferta spożywczaHala Banacha
-

Gazetka Hala Banacha

Gram Market - codziennie świeże dostawy!Gram Market
-

Gazetka Gram Market

E.Leclerc Poznań - nasze wielkopolskie!E.Leclerc
-

Gazetka E.Leclerc

Dzień Dziecka ze Społem Kielce Społem Kielce
-

Gazetka Społem Kielce

PSS Lublin - oferta handlowaPSS Lublin
-

Gazetka PSS Lublin

Konkurs w Twój Market Twój Market
-

Gazetka Twój Market

E.Leclerc Lublin - gazetka promocyjnaE.Leclerc
-

Gazetka E.Leclerc

E.Leclerc - bogaty wybór produktów!E.Leclerc
-

Gazetka E.Leclerc

Topaz Express - nowa gazetka!Topaz
-

Gazetka Topaz

Topaz Express - nowa gazetka!Topaz
-

Gazetka Topaz

Łopatka wieprzowa - artykuły

Brak wyników
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.