• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego
Tagi

Dzień matki

Dodaj frazę "dzień matki" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Dzień Matki to święto, które jest wyrazem szacunku dla wszystkich matek. Święto to jest obchodzone w wielu krajach, data jego obchodów w poszczególnych krajach jest jednak różna. W Polsce Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. Zgodnie z przyjętym od lat zwyczajem tego dnia wszystkie mamy świętują, a dzieci wręczają im własnoręcznie wykonane laurki, słodycze lub kwiaty. W krajach Europy oficjalnie Dzień Matki obchodzony jest od XX wieku. W Polce po raz pierwszy Dzień Matki zaczęto obchodzić w 1914 r. W większości krajów święto to zaczęto obchodzić dopiero po II wojnie światowej. Tradycja Dnia Matki sięga jednak starożytności.

Dzień matki - gazetki promocyjne

Okazje tygodnia w AldiAldi
25 maj - 30 cze 2020
Gazetka Aldi
Okazje tygodnia w AldiAldi
25 maj - 30 cze 2020
Gazetka Aldi
Naturalnie piękna - Skarb RossmannaRossmann
18 maj - 30 cze 2020
Gazetka Rossmann
Promocje w HildebrandtHildebrandt
22 maj - 14 cze 2020
Gazetka Hildebrandt

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge