Reklama
ding ad-box placeholder
Oskar Tours

Oskar Tours gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  Oskar Tours o sieci

  Oskar Tours – wymarzone wakacje

  Oskar Tours to biuro podróży, które działa od 1998 roku. Firma jest ekspertem w wycieczkach autokarowych, lecz od 2018 roku organizuje również wyjazdy samolotem. Oskar Tours ma ogromne doświadczenie, dzięki czemu zdobyło wiele nagród i zaufanie klientów.

  Oskar Tours – podróże marzeń

  Oskar Tours specjalizuje się w wyjazdach indywidualnych, grupowych oraz firmowych. Biuro podróży organizuje wycieczki do najciekawszych miejsc w Europie: Albanii, Chorwacji, Czarnogórze, Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Podróż odbywa się najnowszych i najbardziej nowoczesnych autokarach. Na prośbę klientów zostały również wprowadzone podróże samolotem. Wycieczki organizowane przez Oskar Tours są określane mianem „podróży marzeń”.

  Oskar Tours - promocje

  Oskar Tours posiada liczne obniżki dla swoich klientów. Biuro podróży zachęca do skorzystania z promocyjnych ofert first minute, jak i last minute. Oskar Tours posiada gazetkę promocyjną, w której poznamy najlepsze zniżki na wymarzoną podróż.

  Oskar Tours aktualne gazetki promocyjne

  Brak gazetek z sieci Oskar Tours
  Cały świat z Itaką Itaka
  -

  Gazetka Itaka

  Itaka - katalog zima 23/24Itaka
  -

  Gazetka Itaka

  Hotele klubowe Sun&Fun HolidaysSun&Fun Holidays
  -

  Gazetka Sun&Fun Holidays

  Podróże 2023 w AlmaturAlmatur
  -

  Gazetka Almatur

  Oskar Tours sklepy według miast

  Oskar Tours Warszawa(woj. mazowieckie)
  Oskar Tours Kraków(woj. małopolskie)
  Oskar Tours Poznań(woj. wielkopolskie)
  Oskar Tours Wrocław(woj. dolnośląskie)
  Oskar Tours Łódź(woj. łódzkie)
  Oskar Tours Gdańsk(woj. pomorskie)
  Oskar Tours Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
  Oskar Tours Katowice(woj. śląskie)
  Oskar Tours Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
  Oskar Tours Częstochowa(woj. śląskie)
  Oskar Tours Gdynia(woj. pomorskie)
  Oskar Tours Gliwice(woj. śląskie)
  Oskar Tours Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)
  Oskar Tours Opole(woj. opolskie)

  FAQ

  1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Oskar Tours?

   Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Oskar Tours można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
  2. Czy Oskar Tours publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

   Tak, Oskar Tours publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
  3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Oskar Tours?

   Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Oskar Tours jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
  4. Ile sklepów należy do sieci Oskar Tours w Polsce?

   Sieć Oskar Tours obecnie posiada 69 sklepów w Polsce. Sieć Oskar Tours stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
  5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Oskar Tours?

   Godziny otwarcia sklepów Oskar Tours mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
  6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Oskar Tours?

   Sklepy sieci Oskar Tours znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Oskar Tours sklepy w Twojej okolicy"
  Reklama
  ding ad-box placeholder

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge
  Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.